2726
عنوان

ختموگروهی به نیت ۷۲ تن شهید کربلا

| مشاهده متن کامل بحث + 13749 بازدید | 1259 پست
امروزم هديه به سيد الشهدا و به نيت فرانك عزيز صبح بعد از نماز صلوات رو فرستادم. خدايا من روسياه رو ا ...

قربونت برم عزیزم چه خواب خوبی دیدی،انشالله که برای منم ازاین خوابا میبینی....خدا بچتو برات نگه داره،از خدا میخوام غم و ناراحتی و مریضی عزیز ومخصوصا بچتو هرگز نبینی،انشالله که عاقبت به خیر شی

التماس دعا

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
من واسه همه تون دعا كردم. شمام واسه مامان و خواهرم و سلامتي آريا و نور جشم شوهرم و سلامتي بابام و ني ...

انشالله که از خدا هرچی میخوای بهت بده،و دامن داداشاتو سبز کنه،دوقلو بهشون بده که این دفعه بیای بگی آسی شدن از دست بچه هاشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من واسه همه تون دعا كردم. شمام واسه مامان و خواهرم و سلامتي آريا و نور جشم شوهرم و سلامتي بابام و ني ...

خدا کنه بحق لب تشنه آقا امام حسین ووسقاومیر علمدار  حسین ابوالفضل علیه السلام  مامانی آریا جون روحاجت روا بشه ودل ناشادش شاد گردد آمین آمین

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2728
منم هستم خبرم کن 

سلام عزیزم صبر کنین فعلا ظرفیت پر شده،اگه این اسمایی که صدا زدم نیان بجاشون اسم شمارو میذارم تو لیست

فدات شم گلم انشالله شفا پیدا میکنن،ببحشید که جسارت میکنم میشه بپرسم چه نسبتی با شما دارن و چه نوع سر ...

برادرم هستن  ،سرطان ریه که غدد لنفاوی بدنشم درگیر کرده و شیش ماه شیمی درمانی شده و الان دکترش این بار پرتو درمانی براش نوشته حالش زیاد خوب نیست فقط خدا باید به جوونیش و بچه هاش رحم کنه و شفاش بده  

خدا کنه بحق لب تشنه آقا امام حسین ووسقاومیر علمدار  حسین ابوالفضل علیه السلام  مامانی آریا ...

الهی آمین

برادرم هستن   ،سرطان ریه که غدد لنفاوی بدنشم درگیر کرده و شیش ماه شیمی درمانی شده و الان دکترش ...

الهی بمیرم خدا خودش شفاشو بده،خدا به بچه هاش رحم کنه....خدا بیشتر از همه به دل مادرت رحم کنه

آخه تو تاپیکاتون خوندم گفتین پدرشوهرتون و خواهرشوهرتونم این مریضی رو دارن،اونا بهتر شدن؟

سلام گلم همونطور که گفتم فعلا ظرفیت پره اگه کسی انصراف داد اسم شمارو جایگزین میکنم

ممنون میشم 

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!

منم میخام شرکت کنم چکا گنم

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
خانومایی که گفته بودم اسمشون تو هر پستی که هست بیان لایک کنن،بعضیاشو لایک نکردن الان اسامی که لایک ن ...

کاربر پلنگ صورتی اسبق قطع دسترسی شده که نمی تونین صداش کنین. تکلیف چیه الان؟ کاربر دیگه ای جایگزین میشن؟

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

[QUOTE=80000788]الهی بمیرم خدا خودش شفاشو بده،خدا به بچه هاش رحم کنه....خدا بیشتر از همه به دل مادرت رحم کنه آخه تو ...[/QUOTEامسال از اولش برای خیلیییییی سال بعدی بود شاید هیشکی باورش نشه سه تا مریضی خیلی بد عزیزامون گرفتار کردن خدا به هیشکی نشون نده، شوهر خواهر و پدر شوهرم سرطان روده بزرگ دارن که عمل شدن و الان با شیمی درمانی دارن کنترلش میکنن،ولی برای برادرم پیشرفته فقط باید خدا رحم کنه و معجزه بشه و شفاش بده   این مریضی لعنتی خیلی زیاد شده من خیلیارو  تو دور و ورم دیدم این مریضی دارن

2706