2726
عنوان

ختموگروهی به نیت ۷۲ تن شهید کربلا

| مشاهده متن کامل بحث + 13751 بازدید | 1259 پست
بجه ها من صبح بعد از نماز صبح ، دو ركعت هم نماز براي شهداي كربلا خوندم و ختم رو شروع كردم. خيلي دلم ...

چقدر خواب قشنگی دیدی،واقعا با این خواب قشنگت به هممون دلگرمی بیشتری دادی😍😍😍عزیزم معلومه دلت پاکه که خدا نظر مرحمت بهت انداخته لطفا با این پاکت برای منم دعا کن،التماس دعا

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هستم

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!
۷۲ روز عزیزم،هر روز به نیت یه شهید کربلا

سلام

هنوزهست؟ منم می خوام

شمریم اگر روز ستم خاموشیم ... خون است اگر آب خنک می نوشیم ... آن سوی جهان کرب و بلایی برپاست ... هه ماهم دلمان خوش است مشکی پوشیم😢 
2728
بجه ها من صبح بعد از نماز صبح ، دو ركعت هم نماز براي شهداي كربلا خوندم و ختم رو شروع كردم. خيلي دلم ...

انشالله

شمریم اگر روز ستم خاموشیم ... خون است اگر آب خنک می نوشیم ... آن سوی جهان کرب و بلایی برپاست ... هه ماهم دلمان خوش است مشکی پوشیم😢 
سلام هنوزهست؟ منم می خوام

نه عزیزم ظرفیت پر شده،ببینم اگه نفرات نیومدن و انصراف دادن اسم شمارو بجاشون مینویسم

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
فاطمه جان منم هر چی سعی کردم اسمشون صدا بزنم نشد  پست خودشون ریپلای کردم شاید جواب دادند  ...

خواهش میکنم عزیزم،اگه تشریف نیارن اسمشو رد میکنم 

سلام فاطمه جان عزیزم من چندوقتی نمیتونم بیام سایت اماازاسمای اسکرین گرفتم وهروزصلواتامومیفرستم عزیزی ...

سلام عزیزم نه نگران نباشین حذف نمیکنم گلم

امروزم هديه به سيد الشهدا و به نيت فرانك عزيز صبح بعد از نماز صلوات رو فرستادم. خدايا من روسياه رو از اين عزيزان ملتمس دعا شرمنده نكن. به حرمت سيد الساجدين، مريض مصلحتي كربلا مريض همه رو شفا بده. به حرمت بغل خالي خانوم رباب دامن همه رو با فرزند سالم و صالح سبز كن. خدايا خودت نظر كن به هممون و يك لحظه هم به خودمون واكذارمون نكن. بجه ها من قبل از اينكه خدا برام آريا رو معجزه كنه يك شب خواب ديدم از كهواره ي حضرت علي اصغر بهم يه بجه دادن. بعدش خدا بهم لطف كرد و حامله شدم و خدا آريا رو بهم بخشيد. آخه من شوهرم عمل هيبوفيز كرده بود و دكترها بهش كفته بودن به بجه فك نكن. به طور طبيعي كه اصلا و به طور غير طبيعي هم شايد سي درصد. ولي خداي مهربون بدون يه قرص بهمون آريا رو بخشيد. خدايا شكرت كه منوواسه معجزه ات انتخاب كردي. واسه همين خوابي كه ديدم دلمو روشن كرد و خوشحال. واسه همين خواستم بكم شمام خوشحال شيد. انشالله خدا همه رو حاجت  وا كنه. 

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  
عزیزم چه خواب قشنگی دیدی دلم لرزید،ایشالا خوابت تعبیر بشه و همگی حاجت روا بشیم و مریضا شفا پیدا کنن ...

فدات شم گلم انشالله شفا پیدا میکنن،ببحشید که جسارت میکنم میشه بپرسم چه نسبتی با شما دارن و چه نوع سرطانی دارن و در چه مرحله ای هستن؟

عزیزم امروز هم واسه امام حسین بود اگه تو لیست نگاه کنین میبینین،قبلش هم نوشتم که اسم امام حسین دوبار ...

باشه باتشکر هم ا  تذکرتان هم از ختم دسته جمعی زیبایتان

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
منم صلوات های امروز فرستادم انشاء الله حاجت روا فرانک خانم    

قبول درگاه حق باشه عزیزم انشالله که همه ی اعضا بیان و خبر قبولی نیتشون رو بدن

من واسه همه تون دعا كردم. شمام واسه مامان و خواهرم و سلامتي آريا و نور جشم شوهرم و سلامتي بابام و ني ني دار شدن داداشم دعا كنيد. انشالله خدا همه مون رو عاقبت به خير كنه. آمييييييين. ممنون از همه شما كه بهم لطف دارين من اينهمه نيستم. 

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  
2706