2703
2553
عنوان

خواهرشوهرم رو اعصابمه شدید

265 بازدید | 10 پست

خیلی ازش بدم میاد من ۲۰ سالمه اون ۱۸

خیییییلی تیکه میندازه و دائم در حال تفرقه اندازی بین من و شوهرمه یا بین من و مادرشوهرم

یکسره سیخ میسوزونه و حسودی میکنه و چون خیلی زشته اصلا خواستگار نداره و بمن خیلی حسودی میکنه 

رابطه من و مادرشوهرم خوبه ولی با کاراش خیلی بینمون رو داره خراب میکنه دائم خبرچینی میکنه و اگه حرفی از من یجایی بشنوه میره میزاره کف دست مادرش

هرجایی هم که باشیم اصلا نمیخواد خنده های مارو ببینه و حرصش درمیاد

اه ازش بدم میاددد دختره نچسب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بی خیال بابا اصن مهم نباشه برات سعی کن وقتی می بینیش شنونده باشی که حرفی برای خبر چینی نداشته باشه

آره درست میگی

خیلی هم تو کارامون دخالت میکنه و تعیین تکلیف میکنه واسم 😒😕 حتی تو خریدن جهیزیه یکسره دخالت میکنه

2720

اینکه میگی زشته حرف درستی نیست چهره هیچکس دست خودش نیست ولی بخاطر دخالتش با شوهرت حرف بزن نذار دخالت کنن

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2714
آره درست میگی خیلی هم تو کارامون دخالت میکنه و تعیین تکلیف میکنه واسم 😒😕 حتی تو خریدن جهیزیه یکسر ...

رو نده بهش که اصن بخواد نظر بده چه برسه به دخالت😂واای چه بدجنس شدم من😓خودمم در آینده انشالله خواهرشوهرم ولی خب در کل ربطی به خواهرشوهر بودنش نداره این نظر من،چون کلا از آدمای فضول بدم میاد والا بوخودا 😁

رو نده بهش که اصن بخواد نظر بده چه برسه به دخالت😂واای چه بدجنس شدم من😓خودمم در آینده انشالله خواهر ...

آره من خودم خواهرشوهرم ولی زن داداشمو خییییلی دوسش دارم و مثل خواهرم میمونه برام هیچ وقت بدشو نخواستم