2737
2734
عنوان

قیمت خونه در پردیس

1354 بازدید | 50 پست

سلام کسی میدونه خونه توو پردیس چنده ؟؟؟ حدودا چقدر اجاره میره؟؟؟ کجاش بهتره؟؟؟؟ کلا رشد داشته این چند وقت؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من فاز 3 پردیسم سال 96 78 متری از تعاون مسکن خریدم 110 الان مشتری داره 340فاز 11 هم دوستم 4 ماه پیش 80 متری خرید 100 توشو درست کرد 60 رهن کامل داد فاز 3 80 متری 30 ماهی 1200 هم اجاره داره البته کمترم هست بستگی به خونه هم داره که چقدر توش خرج شده باشه

یه مامان خوب
2728
من فاز 3هستم 86متری دوخوابه 30تومن ماهی 300 اابته صاحبخونمون خوبه همین 30تومن ماهی 700 هست

قیمتشو میدونی متری چنده؟؟؟ برای خرید؟؟؟ کدوم فازش بهتره برای خرید؟؟؟ با چقدر میشه یه خونه خرید؟؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
قیمتشو میدونی متری چنده؟؟؟ برای خرید؟؟؟ کدوم فازش بهتره برای خرید؟؟؟ با چقدر میشه یه خونه خرید؟؟؟؟

بستگی داره خونه نوساز هست با 500 تومن 

چندسال ساخت هست با 350 اینجورا

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
2738
عزیزم من فاز 3 پردیسم سال 96 78 متری از تعاون مسکن خریدم 110 الان مشتری داره 340فاز 11 هم دوستم 4 ما ...

من برا سرمایه گذاری میخوام همینجوری یه خونه بخرم بدم اجاره یه پشتوانه بشه برام پولم توو بانکه . نمیدونم میترسم بخرم میگن چون خیلی گرون شده ممکنه سال دیگه راکد شه و بیاد پایین. خریدش درسته؟؟؟ من ۱۱۰ میلیون نقد دارم 

متری 3700 

پستمو بخون عزیزم اگه ممکنه راهنمایی کن

بخر ضرر نمیکنی

میرسه پولم ؟؟؟؟ کم نیست؟؟ گفتم فوقش یه خونه پیدا کنم بدم رهن سال بعد رهنشو کم کنم

پستمو بخون عزیزم اگه ممکنه راهنمایی کن

دقیق نمیدونم بخدا ولی نوساز با متراج 85 متر یا یکم بیشتر میتونی با 500. 600 بخری

خونه ما تعاونیه مسکن مهره 11سال ساخته الان 360 تومنه

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

ببین فاز 1 و 2 سند دارن فیمتا بالا تره و قدیم ساختم هستن بدون آسانسور ولی خو فاز دو ویلاییای خیلی خوشگلی داره تراسه هاشم قشنگه ولی بالاتره فاز 3 قیمت مناسب تره و اینکه دارن الان یه پساژ میزنن بزرگ و یه پارک که ثسمتیش درست شده اینا درست بشه تو قیمتا اون مخدوده خیلی تاثیر داره فاز 8 دارن مترو میزنن و گفتن دریاچه هم ممکمه بزنن مثل دریاچه چیتگر ولی تا راه بیوفته زمان میبره فاز 11 هم 240 تا خانواده الان سکونت دارن ولی پیشنهاد نمیدم با 300 350 میتونی تو فاز 3 خوب بخری

یه مامان خوب
2706