2737
2734
عنوان

ارزش قائل نشدن شوهر برای زن

1240 بازدید | 34 پست

سلام دوستان من ۳ساله ازدواج کردم همسرم تواین ۳سال هیچ وقت نشد برای من هیچ هدیه ای  بخره حتی تاریخ تولدای منو یادش میره وقتی خانوادم بهم تبریک میگن متوجه میشه که اون روز تولدمه🙂

اگرهم اعتراضی بکنم میگه تا حالا هرچی خواستی من برات گرفتم 

من رو این حساب حتی واسه ۲تا خواهر زاده هامم که تولدشون بوده یکی درمیون هدیه تولد گرفتم همچنین همسرم واسه بچه های خواهرش. کلا واسش ولادتا اصلا مهم نیست آدم خنثیی هست اما به محض اینکه متوجه میشه تولد خواهر زاده هاشه بدونه اینکه بمن بگه سریع میره براشون کادو میخره و میره خونشون بهشون میده و کلا حواسش تو این موارد سریع جمع میشه و سریعا دست بجیب میشه.کلا کل اعضای خانواده ی من حتی فامیل های نزدیکمم روز تولده همسرم یادشونه و بهش تبریک میگن اما همسرم هیچ وقت بهشون زنگ نمیزنه که متقابلا تبریک بگه اما واسه بچه های خواهره خودش سریعا خواهرش یا خانواده اش یا خود خواهر زاده اش یادآوری میکنن که تولدشه.

انصافا شما جای من بودید زورتون نمیومد؟؟

منم اصلااااا تو این فازا نیست ولی دیگه پسرم بزرگ شده ۹ سالشه پارسال برام تولد گرفتن به باباش گفت تولد مامانمه 😁😍امسالم که ۱۷ اسفنده میدونم باز پسرم بهش میگه بگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

جدی برخورد نکردی باهاش...این که برای خواهرزادش میگیره و کاری ندارم ولی تو مجبورش کن دو.سه سالو...هی یادش بنداز بگو دو روز دیگه تولدمه و اینا...بزار  برات بگیره بعد دیگه رو روال میفته

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

من جای شما بودم خودم برای خانوادم هر کار میخواستم میکردم.

همسر من فوق العاده احترام گذار و دست و دلبازه و برای منو خانوادم جون میذاره.ولی من هرگز به هیچ مردی تکیه و اعتماد نمیکنم و هر کاری دوست داشته باشم برلی کسی یا خودم انجام بدم روی پول و تواناییهای خودم فقط سرمایه گذاری میکنم.

مردای ایرانی براشون واجبه قبل ازدواج حتمن حتمن مشاوره بشن چند جلسه مهارت زندگی رو آموزش ببینند  والا اینا اصلن شعور نداره فک میکنند زن فقط واسه برطرف کردن نیاز جنسی و رخت شستن غذا پختن میگیرند برا همین مغزشان تا همینم جا فرمون میده ن بیشتر 

اگر تولد خواهرت بود جلوش صحبت کن با خواهرت بعد بگو اتفاقا همسرم هم میخواد تبریک بگه گوشیو بده دستش&n ...

انقد یادآوری کردم موقعی که تولده بستگانم دیگه ازین کار زورکی بدم میاد آدم خودش باید ارزش قائل بشه واسه طرف مقابلش

2706