2726
عنوان

دفع بقایا سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 14084 بازدید | 40 پست
مترژن - ده روز خوردم که لکه بنی کامل تموم شد بعدش یه تیکه کوچیک چیزی شبیه جفت دفع شد بعدش پریودم شرو ...

بچه ها چطوری بقایا تو خونه دفع کردید؟ حتما باید لخته و بافت باشه یا خونریزی رقیق هم بقایا رو کم میکنه؟؟؟

بچه ها چطوری بقایا تو خونه دفع کردید؟ حتما باید لخته و بافت باشه یا خونریزی رقیق هم بقایا رو کم میکن ...

من هم بعد سقط بقایا داشتم ۶سی سی که دکتر گفت باید کورتاژ کنی.من جوشونده مریم گلی+بومادران+رازیانه+سیاه دانه درست کردم تو یه روز ۶ لیوان خوردم کلی هم بالا پایین پریدم و طناب زدم اخر سر هم یه لیوان ژعفران دمکرده غلیظ و ابجوش نبات خوردم شب با درد یه تیکه بزرگ ازم دفع شد که رفتم سونو گفت کاملا رحم پاک شده .حتما استفاده کنید

تو همانی که توانی بکشانی دل مارا به جهانی که دلم میخواهد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خداروشکر عزیزم .من که همسرم واریکوسل داشت . عمل کرد .حداقل باید سه ماه صبر میکردیم دکترش گفت اشکال ن ...

سقط الانت بخاطر چی بوده؟

منم میخوام اقدام کنم از حرفت ترسیدم

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
توهفته 8 سقط کردم

سلام وقتتون بخیر میدونم تایپیک ماله خیلی وقت پیشه ان شاالله الان صاحب نی نی نازی شدین  ولی منم شرایط قبلی  شما رو دارم سونو دادین دفع شده بود؟

تو مغناطیس دنیامی  ❤دلمدور تو میگرده...................... 🤩mohamadam 🤩 خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش اینبار صحیح و سالم بیاد بغلم به خودت توکل کردم ❤
سلام وقتتون بخیر میدونم تایپیک ماله خیلی وقت پیشه ان شاالله الان صاحب نی نی نازی شدین  ولی منم ...

سلام عزیزم 

بله عزیزم خودش بعد دو پریود دفع شد .انشالله این روزها میگذره 

من متاسفانه سال بعدش دوباره سقط شدم .دنبال آزمایش و گرفتاریاش بودم الان ۶ ماه دوباره تو اقدامم که هنوز خبری نیست .راضیم به رضا خدا .روحیتو حفظ کن 

من هم بعد سقط بقایا داشتم ۶سی سی که دکتر گفت باید کورتاژ کنی.من جوشونده مریم گلی+بومادران+رازیانه+سی ...

ببخشید عزیزم میدونم تایپیک قدیمیه اما منم دوازده روز پیش سقط کردم ۱۴ میل بقایا دارم دکتر قرص متیل داد شش تا دونه اما واسم تاثیری نداشت .میخوتم بدونم واسه منم که الان یه هفتس خون ریزیم قطع شده این جوشونده تاثیر داره؟که فردا از عطاری بگیرم یا حتما باید خون ریزی داشته باشم که بقایا دفع شه

ببخشید عزیزم میدونم تایپیک قدیمیه اما منم دوازده روز پیش سقط کردم ۱۴ میل بقایا دارم دکتر قرص متیل دا ...

عزیزم منم خونریزی نداشتم وقتی جوشانده خوردم و طناب زدم خونریزی و دفعم شروع شد

تو همانی که توانی بکشانی دل مارا به جهانی که دلم میخواهد.
سلام عزیزم  بله عزیزم خودش بعد دو پریود دفع شد .انشالله این روزها میگذره  من متاسفانه سا ...

به امید خدا دوباره بارداربشین و دامنتون سبز بشه منم تازه یه ماهه اقدام کردم برام دعا کنین 🙏❤

تو مغناطیس دنیامی  ❤دلمدور تو میگرده...................... 🤩mohamadam 🤩 خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش اینبار صحیح و سالم بیاد بغلم به خودت توکل کردم ❤
سلام عزیزم  بله عزیزم خودش بعد دو پریود دفع شد .انشالله این روزها میگذره  من متاسفانه سا ...

سلام عزیزم. منم سقط داشتم و الان که پریود اولم تموم شده هنوز گاهی لکه بینی خیلی کم دارم. عذر می خوام شما تو پریود دوم دفع کردی؟ چه شکلی بود؟ بعدش دیگه لکه بینی تموم شد؟؟؟ 

الحمدلله رب العالمین ( خدایا شکرت)
2706