2737
2739
عنوان

دفع بقایا سقط

14099 بازدید | 40 پست

سلام دوستان ، من 7آذر سقط بادارو داشتم . دوسه هفته بعدش رفتم سونو گفت بقایا 18*9میلی متر داری دکتر برام دارونوشت به همراه پروژسترون تا زودتر پریود شم .یه بافت کوچیک مثه جفت از هم دفع شد و بعد خونریزی و لخته ها. 7 روز کامل خونریزی الان دو روزه باز لکه بینی وخونابه دارم یعنی هنوز دفعنشده ؟منمطوئن هستم یه چیزی ازم خارج شد یعنی کامل نبومده ؟پس فردانوبت سونو دارم. دیگه بریدم . کسی تجربه داشته ؟

من با قرص سقط کردم بعدش هرکار کردم کامل دفع نشد آخر سر مجبور شدم کورتاژ کنم! ولی تا چند روز هی لخته ازم میومد! هربارم که یه چیزی دفع میشد دقیقا مثل زنی که طبیعی میخواد زایمان کنه میمردم و زنده میشدم! خیلی اذیت شدم تا دو هفته! ولی کسی چیزی نمیدونست و  هرکی منو میدید میگفت چرا قیافت این شکلی شدی

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توهفته 8 سقط کردم

منم یه سقط داشتم هفت هفته ،البته گفتن قلبش تشکیل نشده و خودش دفع شد ،سه ماه بعد بطور طبیعی باردار شدم اخه مشکل تنبلی تخمدان داشتم و ویش دکتر پاک روش می رفتم 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
منم یه سقط داشتم هفت هفته ،البته گفتن قلبش تشکیل نشده و خودش دفع شد ،سه ماه بعد بطور طبیعی باردار شد ...

خداروشکر عزیزم .من که همسرم واریکوسل داشت . عمل کرد .حداقل باید سه ماه صبر میکردیم دکترش گفت اشکال نداره اقدامکنید ما همون ماه اقدامکردیم وباردار شدم ولی آزمایش همسرم و گرفتیم دیدیم از قبل عمل بدتر شده بود وهیچی سقط شدیم با اینکهاز وقتی تصمیم به بارداری گرفتیم رفتم دکتر تا همه چیز درست پیش بره ولی ماشالله به دکترای باسواد که هیچکی هییچی نمیدونه الانم درگیر سقط و بقایا نمیدونم دفع شد نشد دوباره اون همه درد سقط با قرص وکشیدم نگه بیا کورتاژ خیلی نگرانم 

هیچکی نبوده یعنی اولین پریود بعد سقط مثه قبل بوده بعدش کامل پاک شدید ؟ممکنه چند روز لکه بنی باشه کلا قطع بشه . مترژنخورده بودم کلا پاک شده بودم دوباره پریود شدم افتادم به لکه بینی 

لکه بینی همیشه یعنی بقایا هست ؟

خداروشکر عزیزم .من که همسرم واریکوسل داشت . عمل کرد .حداقل باید سه ماه صبر میکردیم دکترش گفت اشکال ن ...

من پیش دگتر پاک روش که می رفتم وقتی لکه بینی داشتم و گفت بچه قلب نداره ،سقط میشه ،یادمه خیلی تاکید داشت که تحت هیچ شرایطی کورتاژنکن 

2738
هیچکی نبوده یعنی اولین پریود بعد سقط مثه قبل بوده بعدش کامل پاک شدید ؟ممکنه چند روز لکه بنی باشه کلا ...

باید سونوگرافی بشی تا معلوم شه چیزی مونده یا نه 

هیچکی نبوده یعنی اولین پریود بعد سقط مثه قبل بوده بعدش کامل پاک شدید ؟ممکنه چند روز لکه بنی باشه کلا ...

منم مثل شما بودم تازه من کورتاژ هم شدم ولی باز باقی مانده دارم 

بعد پریودی باید برم سونو‌

چند روزه پریودم 

درخواست دوستی مو قبول کن

میشه بگی دارو غیر پروژسترون چی بهت داد؟؟ 

مترژن - ده روز خوردم که لکه بنی کامل تموم شد بعدش یه تیکه کوچیک چیزی شبیه جفت دفع شد بعدش پریودم شروع شد با لخته وخونریزی کم کم تموم شد امروز 10روز از شروع پریود میگذره دو سه روز لکه میبینم خیلی کم یعنی ببخشید دستمال و باید فروکنم تا ببینم . نمیدونم یعنی باز بقایا مونده . اگه مونده باید خیلی کوچیک شده چونمیدونم یه چزی دفع شدخلاصه فردا باید برم سونو 

بعد از سقط چند روز خونریزی و لکه بینی داشتی؟؟ چند روز پاک بودی ؟؟ 

یکه هفته خونریزی شدید یک هفته خونریزی قهوه ای متوسط - یک هفته  لکه بینی خفیف تا رفتم دکتر و آمپول و مترژن داد مصرف کردم بعد یک هفته پریود شدم وامروز ده روز از شروع پریودم میگذره لکه بینی ولی مطوئن هستم یه بافتی مثه اونچیزی که اوایل سقط دفع شده بود دفع شد 

2706