2733
2734
عنوان

بی بی مثبت و بتا منفی

199 بازدید | 16 پست

بچه از ۴ روز قبل پریودم بی بی میزدم هاله مثبت می افتاد همه تبریک بهم گفت تو نی نی سایت

امروز رفتم بتا بدم گفت تیتر ۳ روز طول میکشه امروز فقط مثبت منفی رو بهت میگیم 

از دادم گفت منفی

یک روز از موعدم گذشته  دورهام ۲۸ روزه هست دقیقا هرماه نهایتا تا ظهر روز ۲۸ میشدم اما الان روز ۲۹ هستم و خبری نیست

از صبح تا حالا اینقدر گریه کردم حد نداره اخه ای یو ای کردم با فولی ۲۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش تیتر میدادی کی گفته تیتر دیر نشون میده تیتر یه هفته بعد از لقاح نشون میده

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731

چرا نگرانی عزیزم

یکم دیرتر ازمایش بده 

امیدت بخدا باشه 

شاید همین گریه بدتر کنه و خبری باشه 

صبور باش ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
بی بی هاتم مثبت نیس ها  ولی احتمالا نطفه دیر تشکیل شده چند روز دیگ پری نشدی دوباره آز بده

ابنقدر امیدوار بودم حد نداشت الان حالم خیلی خرابه اینقدر گریه کردم توقع نداشتم منفی بشه

2738
منم ی بار بیبی چکم مثبت شد کلی شاد و خندان فرداش پریود شدم اما ماه بعدش باردار شدم

منم ماه پیش بی بیم مثبت شد پریود شدم😭😭

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2706