2726
عنوان

شاید نباید میگفتم لقب بدی بهش زدم شما بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 43 پست
سلام من دوس پسرتم بخشیدمت ولی دیگ راجبم منفی فک نکن🙏

😒

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 17 ایشون 21

بچه لین واسه همینه

من این بحرانا رو گذروندم

هم ۱۷ سالگی رو هم ۲۱ سالگی رو 

الان ۲۳ سالمه ب افکار اون دورانم میخندم

بذار  بزرگتر شین تو شروع رابطه بلوغ عقلی مهمه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
بچه لین واسه همینه من این بحرانا رو گذروندم هم ۱۷ سالگی رو هم ۲۱ سالگی رو  الان ۲۳ سالمه ب ا ...

الان بنظرت چیکار کنم؟ 

ولی بنظرم نباید میگفتم اشتباه کردم

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
2728

اره ارزش ما بالاتر از ایناس که هی بخوایم ناز طرف مقابلو بخریم اینکه اول رابطس اینجور میکنه وای باحال بعدش 

حالا تو یه چیز گفتی اون میتونس با شوخی جمعش کنه یا حتی ناراحت بشه نه اینکه مثل بچه ها قهر کنه یا بگه هر وقت مثل ادم حرف زدی زنگ بزن این کارش خیلی زشته این دوران برا شناختن نه اینکه ناز کنه تو هم هی نازشو بخری

الان بنظرت چیکار کنم؟  ولی بنظرم نباید میگفتم اشتباه کردم

فعلا رابطه رو قط کن 

اگه فقط تو تو زندگیش باشی و دوست داشته باشه زنگ میزنه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
منم سن تو بودم اینجور بودم پخته نیستی این حالتتم برای همینه بش زنگ نزن خودش زنگ میزنه

اره امروز نمیخوام زنگ بزنم

2706