2733
2734
عنوان

خانما بیاین کمک😭😭😭

154 بازدید | 11 پست

سلام دوستان . میخوام تاعید 10تا15کیلو لاغرکنم وزنم70قدم 160 . یه راهی جلوم بزارین که بتونم زودتر و راحتر لاغر شم. باکالری شماری 3کیلو کم کردم ولی دیگه نمیتونم میخوام یه رژیم بگیرم و زودترازدست این شکم و پهلو هام راحت شم . ورزش چی پیشنهاد میدین؟ باشگاه نمیتونم برم بچه کوچیک دارم. 😭😭😭عاشق تنقلات و فست فودم هسم😌😋 

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دراز نشست و حلقه خیلی خوبه تو خونه انجام بده بجای تنقلات واسه خودت چیپس میوه درست کن بخور خوشمزه هم ...

عه واقعانی😍 مرسی حتما درست میکنم درازنشست و چرخونک میرم ولی حلقه نه 

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥

پياده روي برو 

دراز و نشست و حلقه بزن 

تو خونه راه ك ميري گاهي شكمتو بده تو راه برو

سُس و شيريني و نون لواش و غذاهاي چرب كمتر بخور سعي كن بيشتر نون سنگك مصرف كني 

خرما بخور ك زياد گرسنه ت نشه

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
عه واقعانی😍 مرسی حتما درست میکنم درازنشست و چرخونک میرم ولی حلقه نه 

چرخونک که عالیه واسه شکم به پشت بخواب بعد پاها رو ببر بالا و بیار تو شکم هر روز حداقل سه تا ۳۰ تا انجام بده قرص ونوستات هم بگیر سه بسته لازم داری حداقل بعد ناهار و شام بخور یه دونه

2738
چرخونک که عالیه واسه شکم به پشت بخواب بعد پاها رو ببر بالا و بیار تو شکم هر روز حداقل سه تا ۳۰ تا ان ...

قرص نمیتونم بخورم به دخترم شیر میدم 

میگن تو شیردهی لاغری راحتتره نمیدونم حالا دکتر که رفتم قرص نداد سبوس برنج و تخم کتان داد و رژیم ولی خب وزنم کم میشه ولی شکم همونه

کسی رژیمی نداره بده😭

من شوهرم رژیم میده نسخه هاش و کش میرم بعضی وقتا😉 قرص لیور گل هم بخر از داروخانه یک ساعت قبل غذا صبح ظهر شب بخور باعث میشه کبدت خوب کار کنه و به لاغری خیلی کمک میکنه ضمنا گیاهی هستش 

من شوهرم رژیم میده نسخه هاش و کش میرم بعضی وقتا😉 قرص لیور گل هم بخر از داروخانه یک ساعت قبل غذا صبح ...

شوهرت دکتره؟ گیاهی باشه پس خوبه باید به دکترم زنگ بزنم ببینم اگه ضرر نداشته باشع بخرم بخورم. والا دیگه خسته شدم همسن سالای من همه لاغرمردنی ان اونوقت من ..😫😩😢