2733
2734
عنوان

مشکل عجيب پسر دوماهه من...

381 بازدید | 31 پست

سلام دوستان 

پسرم دوماه و نیمشه 

تازگی متوجه شدم وقتی دراز کشیده سرش رو اصلا به سمت چپ نمیچرخونه 

يعني وقتی یه چیزی جلوش حرکت میدم سمت راست رو دنبال میکنه اما سمت چپ رو به سختی دنبال میکنه. 

سختشه سرش رو به سمت چپ بچرخونه. 

نگرانشم 

کسی تجربه ای داره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر خارشوور منم اینجوریه. 

فکر کنم عادت کرده گردنش یه وری باشه....

سرشو بچرخون نزار اونوری کنه 

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
2738

عزیزم نگران نباش. دختر منم تو اون سن وقتی میخوابوندمش فقط سرشو سمت راست می چرخوند. دکتر دختر منم گفت متکای کوچیک بذارم تا بتونه سمت چپ بچرخونه که من نذاشتم😀 بزرگتر بشن درست میشه.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸

فکر میکنم طبیعی باشه پسر منم تا ۴ماهگی همش به سمت راست نگاه میکرد وگردنش رو به سمت چپ نمیچرخوند بعدم به سمت راست غلت زدن رو شروع کردالان‌۷ماهشه تقریبا دو ماه میشه که به سمت چپ هم میچرخه.

به دکترا هر چی میگی میگن درست میشه 

شاید شب همش به یک سمت خوابوندیش حالا از این به بعد به اون سمت بخوابون وشیرش بده درست میشه

این همه آدم رفتند و نیامده اند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند میگویند:‏ نیامد نیامد😭😭
به دکترا هر چی میگی میگن درست میشه 

چیز خاصی نیست نگران نباش درست میشه...

عادت کرده سر و گردنش اونور راحت تره ولی نزار اینجوری بمونه عادتش بده به همه طرف

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
2706