2733
2734

خانوما ی بنده خدا مرده میخاد ی پیغام ب زنش که ازش جدا شده بده این بنده خدا زنش که بیسواد بوده به باسوادی و مدارج بالا رسونده بعد زنه که به جایی رسیده و مدیر شده با مرده چپ شده ازش طلاق گرفته و شکایت کرده مرده هم مجبور شده ماشینش بفروشه پول بده به زنه حالا میخاد با ی جمله تاثیر گزار یا ی تصنیف کوبنده به زنه بفهمونه که کی بوده چی شده با کمک کی کمک کنید که این جمله چی باشع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب همزمان خودشم می رفت مدارج بالا رو طی می کرد‌. چرا تو زندگی درجا زده؟

عزیزم اون کار میکرد واسه زندگیش خبر نداشت اینجور بشه البته او ن لیسانس و کار داشت نیازی نداشت زنه بی سواد بود 

عزیزم اون کار میکرد واسه زندگیش خبر نداشت اینجور بشه البته او ن لیسانس و کار داشت نیازی نداشت زنه بی ...

عزیزم اخه من یکیو می شناختم این طوری بود. بعدا فهمیدم خانومه هی بهش می گفته تو هم درس بخون یا توی یه زمینه ای پیشرفت کن. بعد این اقا یا تنبل بود یا خنگ بود همین طوری درجا می زد. اخرم خانومه خسته شد ول کرد رفت.

به هر حال هرکس دوست داره با هم سطح خودش معاشرت کنه.

2738

میگن سگ بی ارزشه اما اگه کوچک ترین محبتی بهش بکنی لااقل دُم‌شو واست تکون میده!

محبت چون قابل قیمت گذاری نیس نباید فکر کنیم بی ارزشه و هرجایی خرجش کنیم.

کاش آدما بدونن کِی و کجا خرجش کنن. واسه یه سگ خوبه اما واسه یه سگ صفت نه! حتی واسه یه گربه هم خوبه ولی... واسه یه گربه صفت نه!

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁