2737
2734
عنوان

نی نی سایت 13 ساله شد

| مشاهده متن کامل بحث + 4707 بازدید | 74 پست

متاسفانه خبر فوت استاد حمید بهنیا را امروز خوندم

لطفا این خبر اطلاع رسانی بشه از طریق شما

چون استاد بهنیا از پره ناتالوژیستهای معروف بودن که سونوهای تشخیصی بارداری را انجام میدن و توی سایت بارها دیدم بچه ها دنبالش میگردن

https://www.sbmu.ac.ir/index.jsp?siteid=518&fkeyid=&siteid=518&pageid=45166&newsview=73118

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم تهرانی عزیز ممنون بابت سایت خوبتون آیا نی نی سایت اپلیکیشنی نداره؟ چون من همیشه از گوگل وا ...

سلام عزیزم

در حال حاضر اپلیکیشن نداریم اما جزو برنامه های آینده است که حتما یک اپلیکشین خوب براش طراحی کنیم

سلام عزیزم در حال حاضر اپلیکیشن نداریم اما جزو برنامه های آینده است که حتما یک اپلیکشین خوب براش طر ...

ممنونم خانم تهرانی گل😍

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2728

خانم تهرانی من نتونستم که به شما پیام بدم که

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738

در بین هزاران وب سایت خوبی که به ارائه خدمات به پدر و مادرها و کودکانشان پرداخته، توانسته تعدادی سایت فارسی که جزء بهترین سایتهای ایران در زمینه بچه داری، مادر و نوزاد و همچنین تربیت کودک و نوجوان در کشور را شناسایی کرده و به آنها پرداخته است.

2706