2726
عنوان

نی نی سایت 13 ساله شد

4707 بازدید | 74 پست

سلام

تولد 13 سالگی نی نی سایت را به شما کاربران همیشه همراه و دوست داشتنی تبریک می گیم. مطمئنا نی نی سایت به پشتوانه حضور گرم شما، موفق به کسب بهترین رتبه نسبت به سایر سایت های اجتماعی شده است.  قصد نداریم بگیم که از همه نظر عالی هستیم . صد در صد کاستی هایی وجود داره که با یاری تیم فنی، آنها را برطرف می کنیم و سعی می کنیم تا بهترین ها رو برای کاربران عزیز  به ارمغان بیاریم

امیدواریم با یاری خداوند روز به روز شاهد موفقیت های بیشتری در سایت باشیم.

به همین منظور یک ویدیوی بسیار زیبا تهیه کردیم و از شما کاربران خوب خواهش می کنیم تا خاطرات خوب و تاثیر گذاری که از نی نی سایت به خاطر دارید را در لینک زیر ارسال کنید

برای ارسال نظر کلیک کنید

باسلام و عرض تبریک و تشکر از بوجود آوردن چنین فضای خوبی که عده خانم دور هم جمع شدن. گوش به درددل هم میکنن. گاهی راه حل ارائه میدن. ووو و

درکل من نی نی سایت رو دوس دارم. کاستیها روهم ان شاء الله درکنارهم حل می کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام خانم تهرانی من به عنوان یه کاربر قدیمی یه  کار واجب داشتم باهاتون میشه بهم کمک کنید

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

درود بر شما و خوشحالم که در استانه 13 سالگی من هم مجدد تصمیم به فعالیت در سایت را گرفتم امیدوارم تاپیگ گوناگون مثل گذشته ها همیشه در راس باشه

تبریک به شما و همه دست اندرکاران به جهت پشتکار و تداوم فعالیت

درود بر شما و خوشحالم که در استانه 13 سالگی من هم مجدد تصمیم به فعالیت در سایت را گرفتم امیدوارم &nb ...

بسیار عااالی خوشحالیم از اینکه مجدد کاربن قدیمی و با کمالات رو ملاقات می کنیم

سلام خانم تهرانی عزیز ممنون بابت سایت خوبتون آیا نی نی سایت اپلیکیشنی نداره؟ چون من همیشه از گوگل وارد نی نی سایت میشم

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

سایت ۱۳ ساله شد و من ۶ ساله اش رو کنارش بودم تولدش مبارک   بعنوان ی عضو چندساله خواهش میکنم حذف تاپیکارو  در اختیار کاربران قرار بدید بخدا مایی که دویست تاپیک زدیم  گناهی نداریم  نمیشه اینهمه رو بخوابیم بسپاریم به نی نی یار

مبارکه  

خانم تهرانی عزیز نسخه جدید سایت تحت ویندوز به راحتی نسخه موبایلش بالا نمی آد

ویه پیشنهاد دیگه هم دارم که اگه سایتتون تبدیل به یه پیامرسان بشه با پشتکار وتلاشی که دارید حتما مثل سایتتون محبوب خواهد شد  

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
2706