1177
648
عنوان

نی نی سایت 13 ساله شد

778 بازدید | 27 پست

سلام

تولد 13 سالگی نی نی سایت را به شما کاربران همیشه همراه و دوست داشتنی تبریک می گیم. مطمئنا نی نی سایت به پشتوانه حضور گرم شما، موفق به کسب بهترین رتبه نسبت به سایر سایت های اجتماعی شده است.  قصد نداریم بگیم که از همه نظر عالی هستیم . صد در صد کاستی هایی وجود داره که با یاری تیم فنی، آنها را برطرف می کنیم و سعی می کنیم تا بهترین ها رو برای کاربران عزیز  به ارمغان بیاریم

امیدواریم با یاری خداوند روز به روز شاهد موفقیت های بیشتری در سایت باشیم.

به همین منظور یک ویدیوی بسیار زیبا تهیه کردیم و از شما کاربران خوب خواهش می کنیم تا خاطرات خوب و تاثیر گذاری که از نی نی سایت به خاطر دارید را در لینک زیر ارسال کنید

برای ارسال نظر کلیک کنید

باسلام و عرض تبریک و تشکر از بوجود آوردن چنین فضای خوبی که عده خانم دور هم جمع شدن. گوش به درددل هم میکنن. گاهی راه حل ارائه میدن. ووو و

درکل من نی نی سایت رو دوس دارم. کاستیها روهم ان شاء الله درکنارهم حل می کنیم

سلام مونا جونم  8 سال پیشتونم جاییزه منو بده انقدر خانوم بودم 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی از تفریحام اینه میرم  یه گوشه میشینم تو تاپیک نینی یار هر کی پست میزاره نینی یار تاپیکشو حذف کنه زود میرم میخونم ببینم  چیه 👻

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

درود بر شما و خوشحالم که در استانه 13 سالگی من هم مجدد تصمیم به فعالیت در سایت را گرفتم امیدوارم تاپیگ گوناگون مثل گذشته ها همیشه در راس باشه

تبریک به شما و همه دست اندرکاران به جهت پشتکار و تداوم فعالیت

درود بر شما و خوشحالم که در استانه 13 سالگی من هم مجدد تصمیم به فعالیت در سایت را گرفتم امیدوارم &nb ...

بسیار عااالی خوشحالیم از اینکه مجدد کاربن قدیمی و با کمالات رو ملاقات می کنیم

1194

سلام خانم تهرانی عزیز ممنون بابت سایت خوبتون آیا نی نی سایت اپلیکیشنی نداره؟ چون من همیشه از گوگل وارد نی نی سایت میشم

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی کوچولوی من عاشقانه چشم به راهتم  

سایت ۱۳ ساله شد و من ۶ ساله اش رو کنارش بودم تولدش مبارک   بعنوان ی عضو چندساله خواهش میکنم حذف تاپیکارو  در اختیار کاربران قرار بدید بخدا مایی که دویست تاپیک زدیم  گناهی نداریم  نمیشه اینهمه رو بخوابیم بسپاریم به نی نی یار

مبارکه  

خانم تهرانی عزیز نسخه جدید سایت تحت ویندوز به راحتی نسخه موبایلش بالا نمی آد

ویه پیشنهاد دیگه هم دارم که اگه سایتتون تبدیل به یه پیامرسان بشه با پشتکار وتلاشی که دارید حتما مثل سایتتون محبوب خواهد شد  

براى سلامتى و پيروزى مرزبانان مون به صلوات بفرستين 🤲🏻 اگه مسلمان هم نيستيد هرجور اعتقاد داريد دعاى خير بكنيد 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
1179

متاسفانه خبر فوت استاد حمید بهنیا را امروز خوندم

لطفا این خبر اطلاع رسانی بشه از طریق شما

چون استاد بهنیا از پره ناتالوژیستهای معروف بودن که سونوهای تشخیصی بارداری را انجام میدن و توی سایت بارها دیدم بچه ها دنبالش میگردن

https://www.sbmu.ac.ir/index.jsp?siteid=518&fkeyid=&siteid=518&pageid=45166&newsview=73118

اگر کسی را یافتی که در لبخنـدت غمت را دید، در سکوتت حرفهایت را شنید و در خشمت مـحبت را فـهمید بدان او بهترین دارایی زندگی توست!
سلام خانم تهرانی عزیز ممنون بابت سایت خوبتون آیا نی نی سایت اپلیکیشنی نداره؟ چون من همیشه از گوگل وا ...

سلام عزیزم

در حال حاضر اپلیکیشن نداریم اما جزو برنامه های آینده است که حتما یک اپلیکشین خوب براش طراحی کنیم

سلام عزیزم در حال حاضر اپلیکیشن نداریم اما جزو برنامه های آینده است که حتما یک اپلیکشین خوب براش طر ...

ممنونم خانم تهرانی گل😍

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی کوچولوی من عاشقانه چشم به راهتم