2726

سلام خانوما من تقریبا از زمانی ک پریودشدم تا همین چند ماه پیش هر دو سه ماهی یکبار پریود میشدم و پلی کیستیک بودم فکر میکردم بارداری محاله...اما بعد چهار ماه اقدام درست حامله شدم...اوا توکل بخدای مهربون...دوم اینکه رفتم دکتر بهم کلومفین داد و متفورمین که در سومین دوره باردارشدم....مرحله سوم شبی دوتا کلومفین خوردم و روز سیزده رفتم سونو فولیکولام یکی ۲۴بود یکی۲۵..گفتم خیلی بزرگه باردار نمیشم اما اقداممو میکنم شد که خب نشدم قسمت خدایه...این ماه بیخیال تر از ماه قبل بودم...از روز شونزدهم پری هم شبی دوتا دوفاستون خوردم...بقیر اینها دارو گیاهیم مصرف کردم که مینویسم براتون

خدایا ازت ممنونم بابت هدیه قشنگت🙏🏻🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این ماه گرمیانه زیاد خوردم در هنگام پریودی چای هم ک میخوردم همراه با دارچین و میخک و هل...از روز پنج پریودی صبحا ناشتا رازیانه دم میکردم با عسل میخوردم عصرا ساعت پنج گل بومادران دم میکردم با عسل میخوردم اینم بگم ک خیلی تلخه اما به شیرینی بچه دارشدن می ارزید...بعدش اینکه بازم از روز پنج پری تا روز دوازده پیاز درمانی کردم...پیاز زرد فقط زرد بقیه نه ...دو لیوان اب میزاشتم جوش بیاد بعد بجوش ک اومد پیاز رو چهارقسمت میکردم مینداختم داخلش تا پنج دیقه بجوشه بعد صاف میکردم ابشو پنج دیقه قبل ناهار و شام میخوردم...و اینکه گلوکوفاژ یا همون متفورمین هم خیلی خوبه...یکی ظهر بعد ناها میخوردم یکی شب

از شب دهم پری تا بیستم پری هم رابطه داشتم...روز سیزده ک امپول زدم روز چهاردهش هم داشتم باز بعدش همون شب درمیون...حتما اقداماتون مرتب باشه

دیروز دو روز به موعد بود بیبی زدم هاله داد امروزم زدم.دیدم هاله پر رنگ تر داد صبحم رفتم ازمایش شکرخد ...

مبارکت باشه عزیزم منم از روز 5پریودم صبحها ناشتا عسل و دارچین و زنجبیل میخورم بعدازظهرا عرق رازیانه و عسل دعا کن برام حامله بشم خیلی دلم شکسته😢

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2706