2703
2553
عنوان

بازم شوهرم گند زد تو حالم.....خستم....

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 21 پست
بهش پیام بده   بگو خونه ای انگار نیستی همش تو گوشی ای ترجیح دادم بهت پیام بدم کمی حرف بزنیم خ ...

آره بهش اسای عاشقانه دادم اینه،اینجوری بگم که کلا منو میذاره کنار....‌

سلام🙋‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا وقتی آدم درک نمیشه حس بدیه... چون خودمم الان توی همین حس هستم... واقعا بعضی حرفا گاهی برای آدم ...

دقیقا.....سر چیزای الکی گند میزنه به اعصاب آدم....بعد میگه من که چیزی نگفتم.....یعنی همیشه حق رو میده به خودش یا مامانش یا خواهرش.....یعنی من همیشه بدم.....همیشه ناجورم.....

سلام🙋‍♀️
عزیزم بذارش به حال خودش. نه شبا منتظرش بمون. نه صبا واسش بیدار شو. دیگه نون از یخچال در اوردن که کمک ...

بهش یاد دادم نمیکنه......من پدرم خیلی تو کارای خونه خیلی کمک مامانمه خیلی زیاد،ولی این.....عمرا......تنهاترین کمکی که میکنه اونم اگه خودم بگم مهمون که میاد پامیشه بشقاب میذاره.....تقصیرمامانشه که لوس بارش آورده......همیشه همه چیو حاضر گذاشته جدوش و توقعشو بالا برده.....حالا بهتر شده اینه هااااااا......قبلا ها یکمی غذا شور میشد نمیخورد و مجبورم میکرد یه غذای دیگه بپزم.....یا کم نمک میشد انقد قیافشو اینور اونور میکرد که اشتهام کور میشد و میگفت این چیه پختی......منم ۵ ماهه باردار.....الان بهترشده اینه

سلام🙋‍♀️
2720
عزیزم از اول زندگی مشترک احتمالا پاشدی براش صبحانه حاضر کردی ک حالا دیر بشه غر میزنه محلش نزار تو کا ...

خیلی سعی میکنم محلش ندم ولی وقتی اینجوری میکنه و معرفت نداره که خوبیامو ببینه و فقط همینا رو میکوبه سرم خسته میشم.....یعنی اصلا تو وجود من خوبی نمیبینه کلا.....درحالیکه به خداوندی خدا چیزی واسش کم نذاشتم هیچ چیز اضافی ازش نمیخوام.....نه کفش نه کیف نه مانتو هیچی....انقد عیب گرفته ازم که فراموشی شدید گرفتم.....استرس و افسردگی هم رو شاخشه......نمیدونم به خدا تعریف از خود نباشه خونه همیشه برق میزنه.....غذام همیشه آمادس و جوریکه دوس داره میپزم.....قیافه و اندامم دخترونس.....یعنی سعی کردم خودمو خوشگل و جوون نگهدارم.....ولی فایده ای نداره نمیبینه....

سلام🙋‍♀️
خیلی سعی میکنم محلش ندم ولی وقتی اینجوری میکنه و معرفت نداره که خوبیامو ببینه و فقط همینا رو میکوبه ...

همین که چیزی براش کم نزاشتی پررو و پرتوقع شده دیگه اینکه میگن بعضیا  مردا زیاد برسین غر نمیزنن اشتباهه پررو میشن

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی