2726
عنوان

بازم شوهرم گند زد تو حالم.....خستم....

453 بازدید | 21 پست

سلام خانوما،تو تاپیک قبلی گفته بودم که با شوهرم مشکل دارم.....متاسفانه....

دیشب تا ساعت ۲ شب سرکار بود وقتی اومد با اینکه خسته بودم ولی کلی باهاش حرف زدم   واسش غذا گرم کردم و خندیدیم.....ولی دیگه با این نتیجا رسیدم خنده واسه من حرومه.....امروز از وقتی که بییدارشده بود داشت غر میزد که نون از جایخی درمیاوردی منم چون دیشب کم خوابیده بودم و دوسه بار وااسه شیر بچم بیدارمیشم صبحا خواب آلودم.....رفته نشسته رو مبل که نون کو من گشنمه هزار بار گفتم نو رو دربیارم که به وقتش کوفت کنیم.....انگار مثلا صبحونه رو نیم ساعت دیرتر میل کنه کارخونه هاش ورشکسته میشن.....! بهش میگم غر نزن حالت خوب نیستا (حرفایی که خودش موقعی که من حالم خوب نیس   غر میزنم میزنه)!

بهم میگه واسه همینه صبحونه هارو میرم خونه مامانم.....من بدبختم فکرمیکردم میره کار کنه......واسه همین زود و بدون صبحونه میره......کلی خورد تو ذوقم.......اصلا نمیدونم با طرز حرف زدنش چه کنم......یه جوری حرف میزنه که تا مغزاستخونم میسوزه.....بعد میگه من که چیزی نگفتم......از صبحم که بیدارشده عوض اینکه بگو بخند کنه گوشیه کوفتیشو گرفته دستش......خیلی خستم.......فقط میگم ‌اش یه جایی بود بچمو برمیداشتم میرفتم دور از همه........فقط خودمو بچم......دیگه نمیکشم.......ببخشید صبح شمارم خراب کردم.......بغیر از اینجا جایی ندارم......کسی ندارم فقط شمایین......

سلام🙋‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ول کن بابا بزار بره خونه مادرش صبونه بخوره چی میشه مگه

من سیزده ساله ازدواج کردم بخدا یادم نمیاد یبارم صبح پا شده باشم برای صبحونه شوهرم.

بیکاری الکی حرص میخوری 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

ول کنید

آنقدر لی لی به لالا شون نذارین

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

عزیزم بذارش به حال خودش. نه شبا منتظرش بمون. نه صبا واسش بیدار شو. دیگه نون از یخچال در اوردن که کمک نمی خواد. بذار همون مادرش نون بده دستش. دو روزه دیگه مادرش پیر میشه دیگه نمی تونه خدمات بده. واسش مادری نکن. یادش بده صبحونه شو خودش بخوره غذاشو خودش گرم کنه. شما وظایفت تو خونه زیاده از خودت اینقدر مایه نذار

عزیزم از اول زندگی مشترک احتمالا پاشدی براش صبحانه حاضر کردی ک حالا دیر بشه غر میزنه محلش نزار تو کار خودتو بکن ارزش نداره

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706