2737
2734

لطفا اگر تجربه ای دارین یا میدونید بگید ممنونم

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 

هن؟

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام

من ی ذکری گفتم خودمم جواب گرفتم

ذکر اینجوریه باید از یکشنبه شروع کنی روز اول 100 تا و روز چهلم 4000 تا باید بفرستی یعنی روزی صدتا صدتا اضافه میشه 

آخرین روزش میفته پنج شنبه که باید ی بسته خرما بخری و پخش کنی همون روز

ذکر: بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم

من ی گره ای افتاده بود تو کارم خیلی سخت باز میشد ولی قربون خدا برم خودش برام گره زندگیمو باز کرد

سلام من ی ذکری گفتم خودمم جواب گرفتم ذکر اینجوریه باید از یکشنبه شروع کنی روز اول 100 تا و روز چهل ...

اخه عزیزم من بستگی انگار تو ازدواج اینا . نمیدونم چکار کنم 

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 
2738
سلام من ی ذکری گفتم خودمم جواب گرفتم ذکر اینجوریه باید از یکشنبه شروع کنی روز اول 100 تا و روز چهل ...

شما گره کارتون چی بود میتونید بگید ؟

سوره بقره خیلی خیلی برام معجزه کرد وای منم همینجور بود... کارام سنگین و گره خورده بود... بعد فهمیدم ...

چجوری میشه تو رو خدا توضیح کاملتر بدی مشکل شما هم این بود تو ازدواج و کاراتون مشکل بوجود میومد نمیشد و اینا؟ چجوری خوندین سوره بقره رو؟

سوره بقره خیلی خیلی برام معجزه کرد وای منم همینجور بود... کارام سنگین و گره خورده بود... بعد فهمیدم ...

میشه لطفا جوابمو بدین 😳

چجوری میشه تو رو خدا توضیح کاملتر بدی مشکل شما هم این بود تو ازدواج و کاراتون مشکل بوجود میومد نمیشد ...

آره دقیقت خیلی بد بود..... سنگین شده بود کارام

من به دلم افتاد سوره بقره رو بخونم. خیلی هم سخت بود برام. شروع کردم و هر روز با یه اعصاب داغونی میخوندم و خیلی هم طول میکشید... ولی انگار آب رو آتیش. تاثیرش رو کم کم متوجه میشی یعنی یه دفعه نگاه کردم دیدم وای چقدر کارام رو روال افتاد. بعدها فهمیدم سوره بقره، برای رفع سحر و جادو. حدیث از پیعمبر هست.

من مطمانم برای خانواده ما یه کاری کردن... انرژی خونمون خیلی منفیه...

اگه شرایطت سخته حتما شروع کن بخون خیلی سخته ها ولی کم کم تند میشه روخونیت من الان یک ساعت کمتر میخونم قبلا 4 ساعت طول میکشید. سعی کن نمازهاتم بخونی و از ته دلت بخوای.

من یه سیدبهم گفت دعا داریوسنگینی افتاده توزندگیت چهل روز الرحمان بخون نخوندم هنوز

شمام ازدواج بود ؟

2706