2410
2553
دوستان من امروز رفتم سونو nt..تو 11 هفته و 5 روز /...

توی مرکز نسل امید. دکترش یه جوری گفت که نگرانم کرده. گفت استخوان بینی ( که یکی از موارد سنجش تست غربالگری) هنوز تشکیل نشده . خیییییییلی نگرانم کرد .

بهم گفته هفته 16 دباره برم. کسی تجربه ای داره؟؟؟؟؟؟؟

دوستان یعنی مشکلی داره...ممکنه زود باشه...
سلام دیانا جان
من هفته 11 یا 12 بارداری سونو NT انجام دادم که بهم گفت هنوز nb مشخص نیست ( یعنی تشکیل نشده ) .
هفته 16 بارداری که دوباره سونو انجام دادم nb یا همون تیغه بینی تشکیل شده بود و همه چیز نرمال بود .
پس نگران نباش ... انشاالله تا دفعه بعد که سونو انجام دادی تیغه بینی نی نی هم تشکیل شده .

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دیانا جان نگران نباش.. به نظر من این کاسبی شونه.. من هم رفتم همان جان، بهم گفت ستون فقراتش را نمی تونم خوب ببینم دوباره هفته 16 بیا..
بعدش که هفته 16 رفتم گفت مشکلی نداره اما من 3-4 هفته استرس داشتم.. گفت به دلیل اینکه امکان قانونی سقط تا هفته 18 هست گفتم دوباره بیای.. و گفت هفته 22 هم بیا برای غزبالگری سه ماهه دوم، چون الان لبش تشکیل نشده و از این حرفا
2714
سلام دوستان خوبم. ممنونم از راهنمایی هاتون. خیلی از استرسم کم شد ..

من هنوز جواب ازمایشمو نگرفتم. دکتر همون زمان سونو بهم گفت. دوستان اندازه nt , nb چند باشه خوبه؟

یه سوال دیگه .. دکتر موقع سونو خیلی به دلم فشار اورد جوری که شبش دلم درد گرفته بود. چون لکه بینی دارم نگران شدم. در این مورد اطلاعی دارید؟؟؟

بازم ممنونم از راهنماییهاتون..
دوستان شما هم موقع سونو nt ،دکتر دستگاه سونوشو خیلی به دلتون فشار داد..من از بس که فشار داده به دلم بعد از یک روز که از سونو گذشته زیر دلم درد گرفته...

می خوام بدونم این فشار زیاد موقع سونو nt طبیعی؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم نگکران نباش هیچ اتفاقی نمیفته شکم منم چربی داره دکتر موقع سونوگرافی هم فشار می داد هم ضربه می زد
رنج نرمال ان تی 0-5 میلی متره
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
دیانا جون به نظرم زود رفتی من هفته 14 دکترم برام نوشت و آزمایش هم همون موقع دادم که خدا رو شکر همه چی خوب بود

کجا سونوی ان تی رفتی ؟؟؟ به نظر من یه مرکز خوب بورو

من میرفتم سونوگرافی قصر دکترش فوق العاده با شعور و فهمیده بود و من واقعا هروقت میرفتم سونو لذت میبردم چون خیلی قشنگ و ر وشن توضیح میداد.

منم چون اندازه سرویکسم کوتاه بود و سرکلاژ شدم خیلی تو حاملگی اذیت شدم ولی الان خدا رو شکر یه پسر شیطون 5 ماهه دارم
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
2706