2733
2734
عنوان

انحراف چشم نوزاد

5541 بازدید | 9 پست

کسی بوده چشم نوزادش انحراف داشته باشه بعدش خودبخود خوب بشه؟

من پسرم 31 هفته دنیا اومده الانم 4 ماه و 23 روزشه و چشاش انحراف داره

اطرافیانم میگن خوب میشه

4 ماهگی بردم پیش چشم پزشک گفت من ندیذم انحراف اما برا اطمینان بیشتر 6ماهگی بیارش

خونوادم همش دعوام میکنن میگن خوب میشه نبرش

کسی همچین موردی دیده بین اطرافیانش؟

منم احساس میکنم پسر دو ماهه م کمی انحراف داره بردم دکتر سرم داد زد گف رو بچه ت مارک نزن.گف قبلا بعد 6ماه تشخیص میدادیم انحراف داره یا نه ولی الان بعد یک سال.گف اون تا یکسال عادیه چشاشو کج و کوله نگه داره

منم احساس میکنم پسر دو ماهه م کمی انحراف داره بردم دکتر سرم داد زد گف رو بچه ت مارک نزن.گف قبلا بعد ...

جدیییی

یعنی شیش ماهگی نبرمش

آخه نگاهشم بهم کمه یه دکتزه گفت شاید واسه این انحرافه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدم.انحراف داشتن الان بزرگ شدن و عمل کردن خوب شدن ولی برای نوزادنمیدونم

بعدتولدچشم پزشک بردی؟

خانواده ات درست میگن تا۶ماهگی وقت داره .شایدانحراف نداشته باشه

دخترمتم نارس بدنیااومده بعدتولدپیش چشم پزشک بردم گفت از۶ماهگی به بعد اگه مردمک چشماش نزدیک هم بود دوباره بیارش

منم درگیر این مسئله بودم ولی چشمای دخترم مدلش اینه که مردمکهاش یکم بیشترازمعمول بهم نزدیکن مثل لیلای سریال پدر

هیچ کس برای من،تونمی شود😍😍😍
2728
دیدم.انحراف داشتن الان بزرگ شدن و عمل کردن خوب شدن ولی برای نوزادنمیدونم بعدتولدچشم پزشک بردی؟ خان ...

بله عزبزم دوبار بردم

واسه پسر من یه چشمش مردمکش به بیرونه

جدیییی یعنی شیش ماهگی نبرمش آخه نگاهشم بهم کمه یه دکتزه گفت شاید واسه این انحرافه

والا.ب عکسای پسرداییم نگا میکنم میبینم چشای اونم تو نوزادی اینجوری بوده الان درس شده.هنوز کوچیکن بلد نیستن خوب نگا کنن.حتی خواهر شوهرم دخترشو ک 2سالشه برده بود برا تنبلی چشمش دکتر گفته بود تا6سالگی چشم بچه کامل تشکیل میشه قبل اون نمیشه گف چشمش ضعیفه یا تنبلی داره

2738

انشالله که نداشته باشه

ولی حتماپیگیری کن واینکه اگه خدای نکرده مشکل انحراف داشته باشه حل میشه

همین شهره خواننده چشمام انحراف داشت زمان جوانی باعمل حل شده

هیچ کس برای من،تونمی شود😍😍😍