2737
2734

واقعا چرا؟؟ینی خودشون خواهر شوهر نیستن؟؟ منتظرن ی خواهر شوهر تاپیک بزنه هوار شن روش😂

واسه ی خوشبختیه من و همسرم صلوات بفرسین لطفا😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی واقعا همتون هییییچ کاری ب کار برادراتون ندارین؟ دلتون واسشون نمیسوزه؟ از بی احترامی به خانوادتون ناراحت نمیشید؟؟ 

واسه ی خوشبختیه من و همسرم صلوات بفرسین لطفا😍😘
2738

چون در اكثر مواقع ودر خاورميانه و هند،  عروس مورد ازار قرار مي گيره. تاكيد مي كنم در اكثر مواقع،  نه همه مواقع!!!! 

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد

بذارید بگم ..

چون فقط بدیای مادرشوهرو میبینن..و خوبیای خودشون..

و این داستان ادامه دارد...... 😧

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

آخه خواهرشوهرا تاپیکی میزنن که کلا معلومه با عروسشون دشمنع....نمیگه چیکار کنم دل عروسمونو بدست بیارم نمیگه زن داداشم ماهِ دوسش دارم کع...😌😂

تمومِ زندگیم دخترم👪

من نه طرفدار عروسم نه خواهر و مادر شوهر  

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

چون هیچکس قبول نداره که ممکنه گاهی بد بشه ( حتی اگه خواهر شوهر باشه)😉

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2706