2726
عنوان

مادرشوهر خواهرشوهر ریختن سرم امشب

1862 بازدید | 122 پست

پرسیدن بعد زایمانت که میری خونه خودتون چون الان استراحتم وخونه مادرمم ،گفتم نه تجربه اولمه یه ده روزی میمونم خونه مامانم چون میدونم مادرم سختشه هرروز بیاد ریختن سرم که باید بیاد خونت فامیلامون بلافاصله میخوام بیان ومامیخوایم بیام بمونیم پیشت ومامانت باید بیاد خسته شدم تاالانشم زیادی زیر رسمشون رفتم وکاری نکردن برام 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

والله همه میرن خونه مامی خودشون

مگر مادره براش سخت نباشه

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

دروغ میگن...منم چهارروز خونه بابام بودم گفت بیا خودم هستم...فقط روز اول بودن...تماااام...بعدش خودم پاشدم

زن در نگاه دکتر شریعتی .....زن عشق می کارد و کینه درو می کند ...دیه اش نصف دیه توست و مجازات زنایش با تو برابر.می تواند تنها یک همسر داشته باشدو تو مختار به داشتن چهار همسر هستی!برای ازدواجش در هر سنی اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی به لطف قانونگذار میتوانی ازدواج کنی ...در محبسی به نام بکارت زندانی است و تو ...او کتک می خورد و تو محاکمه نمی شوی!او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی ...او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد ...او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی ...او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر ...؟و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد ...و قرن هاست که او؛ عشق می کارد و کینه درو می کندچرا که در چین و شیارهای صورت مردش به جای گذشت،زمان جوانی بر باد رفته اش را می بیند و در قدم های لرزان مردش؛گام های شتابزده جوانی برای رفتن و درد های منقطع قلب مردسینه ای را به یاد می آورد که تهی از دل بوده و پیری مرد رفتن و همه این هارنج است!

اگه میدونی کمکت میکنن اشکال نداره اگه هم نه ی جوری که ناراحت نشن

البته از الان چیزی نگو بزار همونروز هی بهونه بیار یا همسر و بنداز جلو😁

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍
خوب ب فامیلا بگو بیان خونه مامانت  زن داداش منم همین کارو کرد

اصلا نمیخام مامانم بااین وضع جسمی بدش جلو فامیلای اینا خم و راست بشه اونم فامیلای خسیس شوهرم

خوب بدار بيان !!! ازن نگهداري كنن

بگو ٣ روز خونه مامانم ميميونم

بعد ميام خونه 

شما بيايين ازم نگهداري كنين

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706