2726
عنوان

بگید چیکار کنم...تورو خدا بیاین....

363 بازدید | 14 پست

شوهرم رفته بود عضو این گروه ها ک اعضا برا کارای بدو اشنایی با هم در ارتباط اند یه چند روزی بود...من قایمکی رفته بودم سر گوشیش و دیدم...قبلا عضو این گروه ها بود ک عکس و فیلم میگذاشتن الان اون گروها دیگه نبود فقط این گروهه بود...من گفتم شاید لینک یه دونه همون گروه ها را میخواد ک عضو این گروه شده...امروز دیدیم داره تو گروهه میام میده...بعد ک خوابید رفتم سر گوشیش دیدم...پیام داده به یک خانم مجرد یه متاهل جهت اشنایی و دوستی سالم بیاد پی وی...دنیا رو سرم خراب شد...بعد ک بیدار شد دعوا راه انداختم از بس اهصابم خورد بود اول ک حاشا میکرد...بعد خودش گفت برو سر گوشیم ببین چیزی ندارم منم رفتم و از بین هزاران پیامی ک تو گروهه اومده بود پیامشا نشونش دادم از ترس داشت میمرد..بعد ک دید اوضاع گنده گفت برا یکی میخواستم...تا اخرم همینا گفت من مجبورش کردم از گروهه بیاد بیرون...بچه دوماهه دارم...همه چیزاش تا الان خوب بود مهربون به فکر زندگی...مسءولیت پذیر واقعا فکرشا نمیکردم...طهر بدجور دعوا داشتیم...چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

😑 چقدر نگرانم شوهرن م از این کارا کنه

مرده گرمیه و من یک ماهه اخر بارداری تا الان رابطه نداشتم باهاش😑😑😑

عزیزم کاش قاطی نمی کردی براش، رفاقتی ازش میخاستی دیگ این کارو نکنه

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهش میگفتی اون کسی یعنی خودش گوشی نداره !بجای اینکه واسش پیام بدی خودشو میاوردی تو گروه واسه خودش پیدا کنه!

بنظرم من که دروغ گفته 

بعدشم میگفتی مگه تو مسئول راهگشایی واسه کثافت کاریه اینو اونی!

خوب کردی

بهش بگو اینبارو بخشیدمت، اما اگر مجددا تکرار بشه و همچین چیزی ازت ببینم منم قول نمیدم بهت وفادار بمونم

البته یه چندروز سر سنگین باش ولی دیگه خیلی کش نده موضوع رو

بعدم دیگه حرفشو نزن که قبحش بریزه

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
خوب کردی بهش بگو اینبارو بخشیدمت، اما اگر مجددا تکرار بشه و همچین چیزی ازت ببینم منم قول نمیدم بهت ...

هی....اره باید همین کارو بکنم....چشام مثل چی ورم کرده از بس گریه کردم

خوب کردی بهش بگو اینبارو بخشیدمت، اما اگر مجددا تکرار بشه و همچین چیزی ازت ببینم منم قول نمیدم بهت ...

هی....اره باید همین کارو بکنم....چشام مثل چی ورم کرده از بس گریه کردم

2706