1109
648

گفتم ناهار کسلت داشتیم دستتون درد نکنه سیریم😣

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

1037

جلو بابام خواستم بگم گردنم درد میکنه با عرض پوزش گفتم کردنم درد میکنه😐😐

من یک عدد نی نی سایتی هستم من دارای قد180 وسی کیلو وزنم بسیارزیبا و دلفریبم باچشمانی رنگی من شوهری بسیارپولدارباشغلی بسیار رده بالادارم که درخواب ندیدی ماهی 120 میلیون در ماه درآمد 119 و نیم میلیونش بابت قسط میرود و نمیرسد ما خیلی پولللللللداررررریم از همه شما بالاترم تا کورشود چشمانت که نمیتوانی ببینی😏 من گیاه خوارم در عمرم گوشت نخورده ام حالم از گوشت به هم میخورد در وعده های غذایی دو قاشق غذا بیشتر از گلوی من پایین نمیرود اینهمه هم در گوشت و مرغ فروشی ها صف کشیده اند خرزوخان و مشش ممد قلی هستن😏 همین شوهر رده بالا وپولدار مدام به من خیانت میکند گوشی من 50 میلیونی است من ازمبل استیل و طلای زرد که مال داهاتی هاست متنفرم چون من یک باکلاس تهرانی ام خانواده خودم بسیار لاکچری و اصیلنداما خانواده شوهرم کوتوله هایی زشت و کثیف و پرازویروس ونجاستند اماشوهرم که ازهمین خانواده پر از نجاست است و از ژنتیک انهاست یک جنتلمن ضدعفونی شده باقد250 و چهره ای دلرباس تمام خواهر شوهر مادرشوهرای عالم عفریته هستن به جز من و مادربی آزارم من تنهازنی هستم که در دنیایک شوهرتحفه دارم که همه زنان سعی درربودنش رادارند  من درشش سالگی ازدواج کرده ام و اندازه زن80 ساله میفهمیدم واکنون دانشجوی دکتری.کور شود هر آنکه نتواندبرتری من راببینددرکف یک سایت مجازی  

فامیلی همکارم قنبری ..بعد اومد تو شرکت و میخاست بره انبار ..میخاستم بگم اقای قنبری اگه رفتین انبار قندباخودتون بیارید..

گفتم اقای عنبری رفتید قنبار باخودتون عن بیارید😀😀😀😀تا یکسال هرکی تو شرکت قند میدید میپاچید😀

من با همه صادق بودم..همه با من جعـــــــفر
1103

پودر موبرهارو زیرلباسم قایم کرده بودم.بعداومدم مثلا ازجلوبرادرشوهروپدرشوهرردشدم یکدفعه پلاستیکش نمدونم چیشد بازشدریخت وسط اتاق منم سرخ شده بودم.لامصب شب جمعه هم بودچه فکرا که نکردن.آبروم رفت.

هاااااا😂😂😂😂😂😂کسلت همون کتلت خودمون دیگه😂😂🤣🤣

اره خاهر😁😣

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍

سوتی ندادم ولی با نامزدم که رفتیم مشهد تو هتل موقع خواب یهو یکی ازم دررفت، یهو بیدار شدم فهمیدم نامزدم بیدار بوده ولی به روش نیاورده😣😣

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
جلو بابام خواستم بگم گردنم درد میکنه با عرض پوزش گفتم کردنم درد میکنه😐😐

واییییییی مردم از خنده بابات چی گفت

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن   
1090

چرا میخوای این همه اطلاعات ازمون جمع کنی .چه نقشه ای داری ها؟😄😄😄

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
فامیلی همکارم قنبری ..بعد اومد تو شرکت و میخاست بره انبار ..میخاستم بگم اقای قنبری اگه رفتین انبار ق ...

😂

من یک عدد نی نی سایتی هستم من دارای قد180 وسی کیلو وزنم بسیارزیبا و دلفریبم باچشمانی رنگی من شوهری بسیارپولدارباشغلی بسیار رده بالادارم که درخواب ندیدی ماهی 120 میلیون در ماه درآمد 119 و نیم میلیونش بابت قسط میرود و نمیرسد ما خیلی پولللللللداررررریم از همه شما بالاترم تا کورشود چشمانت که نمیتوانی ببینی😏 من گیاه خوارم در عمرم گوشت نخورده ام حالم از گوشت به هم میخورد در وعده های غذایی دو قاشق غذا بیشتر از گلوی من پایین نمیرود اینهمه هم در گوشت و مرغ فروشی ها صف کشیده اند خرزوخان و مشش ممد قلی هستن😏 همین شوهر رده بالا وپولدار مدام به من خیانت میکند گوشی من 50 میلیونی است من ازمبل استیل و طلای زرد که مال داهاتی هاست متنفرم چون من یک باکلاس تهرانی ام خانواده خودم بسیار لاکچری و اصیلنداما خانواده شوهرم کوتوله هایی زشت و کثیف و پرازویروس ونجاستند اماشوهرم که ازهمین خانواده پر از نجاست است و از ژنتیک انهاست یک جنتلمن ضدعفونی شده باقد250 و چهره ای دلرباس تمام خواهر شوهر مادرشوهرای عالم عفریته هستن به جز من و مادربی آزارم من تنهازنی هستم که در دنیایک شوهرتحفه دارم که همه زنان سعی درربودنش رادارند  من درشش سالگی ازدواج کرده ام و اندازه زن80 ساله میفهمیدم واکنون دانشجوی دکتری.کور شود هر آنکه نتواندبرتری من راببینددرکف یک سایت مجازی  

یبار گفتم صبحا باید ی لیوان ......یر گاو محلی بخوری😐داشتم تجویز میکردم برای ی بنده خدایی😬بجای ش ک گفتم😑

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشت و پناهم تویی  خودت مواظب تو دلیم باش🙏همسرم دنیامه♥️

مسافرت بودیم آش خوردیم بعد شبونه دورهم نشسته بودیم وسط سالن خوابم برد با صدای گ..و..ز خودم پریدم از خواب😰همه درحال انفجار بودنااا اونم خانواده شوهر🙈

امان از دست نخود نپخته 

فکر کنم باحال ترین نبود افتضاح ترین سوتیم بود😭

فقط 53 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقدر دوست دارمبشینم سر سفره با غذام بازی کنم  بعد ازم بپرسه چی شده  منم بگم هیچی و برم تو اتاقم  لامصب خیلی باکلاسه ولی نمییییشه  همیشه گشنمه....  
835