1177
44

گفتم ناهار کسلت داشتیم دستتون درد نکنه سیریم😣

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

جلو بابام خواستم بگم گردنم درد میکنه با عرض پوزش گفتم کردنم درد میکنه😐😐

میشه برای قطع ریزش موهام یه صلوات از ته دل بفرستین😭یک ساله از همه جا رونده و مونده شدم😢ریپلای نکنین بگین قرص زینک بخور کم خونی داری چکاپ کامل دادم هیییییچ مشکلی نداشتم هیچ مشکلی سالم سالم

فامیلی همکارم قنبری ..بعد اومد تو شرکت و میخاست بره انبار ..میخاستم بگم اقای قنبری اگه رفتین انبار قندباخودتون بیارید..

گفتم اقای عنبری رفتید قنبار باخودتون عن بیارید😀😀😀😀تا یکسال هرکی تو شرکت قند میدید میپاچید😀

من با همه صادق بودم..همه با من جعـــــــفر
گفتم ناهار کسلت داشتیم دستتون درد نکنه سیریم😣

هاااااا😂😂😂😂😂😂کسلت همون کتلت خودمون دیگه😂😂🤣🤣

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
-بغض داره خفت میکنه؟                                           +ازکجافهمیدی؟!    ‌                                                   -این خنده های بلندنشونه ی شادبودن نیست:)
1189

پودر موبرهارو زیرلباسم قایم کرده بودم.بعداومدم مثلا ازجلوبرادرشوهروپدرشوهرردشدم یکدفعه پلاستیکش نمدونم چیشد بازشدریخت وسط اتاق منم سرخ شده بودم.لامصب شب جمعه هم بودچه فکرا که نکردن.آبروم رفت.

هاااااا😂😂😂😂😂😂کسلت همون کتلت خودمون دیگه😂😂🤣🤣

اره خاهر😁😣

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍

سوتی ندادم ولی با نامزدم که رفتیم مشهد تو هتل موقع خواب یهو یکی ازم دررفت، یهو بیدار شدم فهمیدم نامزدم بیدار بوده ولی به روش نیاورده😣😣

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
جلو بابام خواستم بگم گردنم درد میکنه با عرض پوزش گفتم کردنم درد میکنه😐😐

واییییییی مردم از خنده بابات چی گفت

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن   
1179

چرا میخوای این همه اطلاعات ازمون جمع کنی .چه نقشه ای داری ها؟😄😄😄

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
فامیلی همکارم قنبری ..بعد اومد تو شرکت و میخاست بره انبار ..میخاستم بگم اقای قنبری اگه رفتین انبار ق ...

😂

میشه برای قطع ریزش موهام یه صلوات از ته دل بفرستین😭یک ساله از همه جا رونده و مونده شدم😢ریپلای نکنین بگین قرص زینک بخور کم خونی داری چکاپ کامل دادم هیییییچ مشکلی نداشتم هیچ مشکلی سالم سالم

یبار گفتم صبحا باید ی لیوان ......یر گاو محلی بخوری😐داشتم تجویز میکردم برای ی بنده خدایی😬بجای ش ک گفتم😑

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشت و پناهم تویی  خودت مواظب تو دلیم باش🙏همسرم دنیامه♥️

مسافرت بودیم آش خوردیم بعد شبونه دورهم نشسته بودیم وسط سالن خوابم برد با صدای گ..و..ز خودم پریدم از خواب😰همه درحال انفجار بودنااا اونم خانواده شوهر🙈

امان از دست نخود نپخته 

فکر کنم باحال ترین نبود افتضاح ترین سوتیم بود😭

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خیلی دلم میخواست الان کاندا پیش خانوادم باشم...                                      .                                                    ولی حیف اونام اینجان  😐                                                         (تیکر تولدمههههه😍دیش دیش دیرین هو هووووو💃💃💃)
835