1093
44

سلام 

یه خواستگار دارم

وقتی باهم حرف زدیم

گفتن که من مشکل جنسی دارم

نمیتونم بچه دار شم ازمایش دادم و گفتن نود درصد اسپرمهاتون مردن 

من با این قضیه کنار اومدم چون بچه خیلیم برام مهم نیست

اما مشکل فقط بچه نیست اون تورابطه جنسی هم مشکل داره یعنی خوب نمیتونه با اونکه تمایل هم داره و گرم مزاجه درضمن مشکل پروستات داره

اینها رو هم نتونست رو در رو بگه چون شرم داشت

پیامی بهم گفتن

میخوام بدونم ایا رابطه جنسی اونقدر مهم هست؟؟شما که تجربه دارین بگین

مشکلی پیش نمیاد؟؟لطفا راهنمایی کنید

هرکه به ما میخوره مشکل داره😒

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

1053

مجبوری باهاش ازدواج کنی؟؟؟؟؟؟؟

ن حرف اولو نمیزنه اما........

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

فک کنم مشکل بوده بعد دست و پا درآورده...ردش کن بره بابا....زندگی بی بچه نمیشه الان داغی نمیفهمی

زن در نگاه دکتر شریعتی .....زن عشق می کارد و کینه درو می کند ...دیه اش نصف دیه توست و مجازات زنایش با تو برابر.می تواند تنها یک همسر داشته باشدو تو مختار به داشتن چهار همسر هستی!برای ازدواجش در هر سنی اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی به لطف قانونگذار میتوانی ازدواج کنی ...در محبسی به نام بکارت زندانی است و تو ...او کتک می خورد و تو محاکمه نمی شوی!او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی ...او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد ...او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی ...او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر ...؟و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد ...و قرن هاست که او؛ عشق می کارد و کینه درو می کندچرا که در چین و شیارهای صورت مردش به جای گذشت،زمان جوانی بر باد رفته اش را می بیند و در قدم های لرزان مردش؛گام های شتابزده جوانی برای رفتن و درد های منقطع قلب مردسینه ای را به یاد می آورد که تهی از دل بوده و پیری مرد رفتن و همه این هارنج است!
8
584

اوووووو با انواع و اقصام امراض اومده خواستگاری  

سخته گلم کنار اومدن با همه این مشکلات

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️باردار نیستم الهی که این اتفاق بازم بیفته توکل به خدا ❤️

شاید الان برات مهم نباشه ولی در اینده مطمئنا مهم میشه .کاری به رابطه ندارم اما شما میتونی فک کنی بچه دار نشی 

قلبت را به خدا بسپار ...وقتی که میدانی بدون حکمت او ..برگی از درخت نمی افتد .

منکه مجردم ولی همچین آدمیو نمیتونم قبول کنم شاید الان برات مهم نباشه ولی مطمعن باش بعد از ازدواج برات میشه یه مسئله گنده

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا نديديمشون !😞
1073