1093
44
عنوان

خانومای متاهل ایا روابط زناشویی حرف اولو میزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1329 بازدید | 115 پست
خب بخاطر چیش پس قبول کنه ? اگر بخاطر پولش باشه که مطمنم پولدار نیست وگرنه میرفت خرج عملش میداد 

همین

گفتم ک فکرش احمقانس اگه اینجوریه🙄

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت💗قسمت همه منتظرا...
اشنامون هستن اهل این چیزا نیست که بخواد دروغ بگه

برای امتحان هم باشه مهمو نیست چون علت اصلی ازدواج نیاز جنسی هست مخصوصا برای مردها ولی شما باید دقیقا بدونی مشکلشون چیه و از دکتر سوال کنی .چون خیلی ها با قرص یا امپول میتونن رابطه داشته باشن و زنشون را ارضا کنن حتی اگه خودشون لذتی نبرن

آرزویت را برآورده می کند همان خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند....

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1082
برای امتحان هم باشه مهمو نیست چون علت اصلی ازدواج نیاز جنسی هست مخصوصا برای مردها ولی شما باید دقیقا ...

این نمیتونه حتی دکتری که همه ازش جواب میگیرن جواب درستی بهش نداده بهش گفته نمیتونی ازدواج کنی

نمیشه قطعی گفت خیلی ها مشکل دارن و زندگی میکنن معلولان یا جانبازای نخاعی با این مشکلاتشون خیلی هاشون ...

اونا واقعن استثنا هستن. برادر شوهرم جانباز قطع نخاع هستن و زندگی مشترک دارن ولی قطعا یه فرشته است که جاریم بدون بچه و رابطه باهاش زندگی میکنه. در ضمن جاری من یه خانوم فوق العاده مدهبیه که اعلام کرده بوده فقط با جانباز ازدواج میکنم. میخام خدمت کنم. ولی خیلی وقتها هم کم میاره و عذاب می کشه 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
این نمیتونه حتی دکتری که همه ازش جواب میگیرن جواب درستی بهش نداده بهش گفته نمیتونی ازدواج کنی

یعنی اینقدر حاده مشکلشون.فکرنکنم اینقدر باشه از دکترای دیگه هم بپرسن برن برای درمان شاید راهی باشه اگه باشما هم ازدواج نکردن بالاخره میخوان ازدواج کنن چون غیرازنیازجنسی ادم میخواد تنها نباشه همسر میخواد.درمورد بچه دارشدن هم خیلی از جانبازای نخاعی را دیدم تو تلویزیون یا اینترنت که بچه دارن نمیدونم چجوری ولی اکثرا تو مراکز ناباروری بچه دارشدن فکر نمیکنم این اقا مشکلش حاد تر از اونها باشه

اسی جون اینکار با خودت نکن . در جواب تاپیک قبلیت هم بگم ک دنیا به اخر نرسیده ! ماهم ی زمانی فکر میکردیم بدون اون شخص نمیتونیم زندگی کنم ولی اشتباه کردم با کسی اشنا شدم ک روزی صد مرتبه خداروشکر میکنم بابتش . اون شخص هم ک فهمید من عقد کردم نابود شد ولی ذره ای برای من مهم نبود خودمم باورم نمیشه ک ایا من همونیم ک میگفتم بدونش نمیتونم زندگی کنم و نمیتونم خودمو در کنار ی شخص دیگه تصورکنم و ازاینجور وابستگی و فکرا ! . خدا سرراهت ی ادم بهتزی قرار میده و صدبرابر عاشقش میشی . از خدا میخوام انشالله بهترینا قسمتت کنه به بزرگی خدا شک نداشته باش . اتشالله خوشبخت بشی عزیزم . ب خواستگارت جواب منفی بده بدون ذره ای فکر و تردید . 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست تیکر ی هدفه
اونا واقعن استثنا هستن. برادر شوهرم جانباز قطع نخاع هستن و زندگی مشترک دارن ولی قطعا یه فرشته است که ...

جانباز جنگ هستن؟خیلی ها دیدم بچه دارشدن برادرشوهرتون نمیخواستن یا نتونستن بچه داربشن؟

8
جانباز جنگ هستن؟خیلی ها دیدم بچه دارشدن برادرشوهرتون نمیخواستن یا نتونستن بچه داربشن؟

بله جانباز قطع نخاع 

از طریق ای وی اف شاید میشده ولی اقدام نکردن حالا به هر دلیل 

جاریم و برادرشوهرم الان ۵۵ساله هستن. جاریم خیلی بچه دوست داره 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
بله جانباز قطع نخاع  از طریق ای وی اف شاید میشده ولی اقدام نکردن حالا به هر دلیل  جاریم ...

یه جانباز میشناسم به واسطه فکر کنم پنجاه شصت سالش باشه و الان ازدواج کرده بچه دارشدن عجیب بود برام بعد این همه سال بچه دارشده موقع جانبازیش زن داشته زنش طلاق گرفته بخاطر اینکه قطع نخاع شده

1091
ادرار و منی به صورت غیر ارادی خارج میشه. همیشه کیسه مخصوص مثل سوند بهشون وصله 😔😔😔😔خدا به همشون س ...

مرسی دوست دارم در مورد این چیزا اطلاعات داشته باشم ولی هیچکس دقیق نمیدونه