1061
648
عنوان

خانومای متاهل ایا روابط زناشویی حرف اولو میزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1329 بازدید | 115 پست
بله مهمه من الان دوساله ازدواج کردم فقط شش بار رابطه داشتم..الانم روزی صدبار به زمین و زمان فوش میدم

جاااان من....سخته ک

زن در نگاه دکتر شریعتی .....زن عشق می کارد و کینه درو می کند ...دیه اش نصف دیه توست و مجازات زنایش با تو برابر.می تواند تنها یک همسر داشته باشدو تو مختار به داشتن چهار همسر هستی!برای ازدواجش در هر سنی اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی به لطف قانونگذار میتوانی ازدواج کنی ...در محبسی به نام بکارت زندانی است و تو ...او کتک می خورد و تو محاکمه نمی شوی!او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی ...او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد ...او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی ...او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر ...؟و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد ...و قرن هاست که او؛ عشق می کارد و کینه درو می کندچرا که در چین و شیارهای صورت مردش به جای گذشت،زمان جوانی بر باد رفته اش را می بیند و در قدم های لرزان مردش؛گام های شتابزده جوانی برای رفتن و درد های منقطع قلب مردسینه ای را به یاد می آورد که تهی از دل بوده و پیری مرد رفتن و همه این هارنج است!

بچه الان مهم نیس واست ... ده سال دیگه مهم میشه ناخودآگاه .... ب اینش فکر کن

اگه صبح بیدار شدید و به جای فحش به زندگی،خورشید بهتون لبخند زد و پرنده ها براتون آواز خوندن .. تک خوری نکنید،مارو با ساقیتون آشنا کنید:)

کلا حرف زیاد میزنه اول و دوم هم نداره حرف اخرم بزنه لازمه😑😐😐

تو دیگر خوب نخواهی شد و تا آخر عمر درگیر من خواهی بود...                                                        انکار نکن!!!!مقایسه ترا از پای در می آورد....

خیلی خیلی مهمه

ما یکی از فامیلهای دورمون یه همچین موردی اومد خواستگاریش و قبول کرد و بعد دو سال جدا شدن و رفت دوباره ازدواج کرد و الان هم بچه داره

شاید بچه الان برات مهم نباشه ولی مطمئن باش یه روزی بزات خیلی مهم میشه مخصوصا اگه احساس کنی شدنی نیست

واقعا خودت جوابتو نمیدونی ؟؟ مگه مجبوری با۶اش ازدواج کنی با این همه مشکل...معلومه ک خیلی مهمه هم بچه هم رابطه.در ضمن نگاه نکن ک الان بچه برات مهم نیست.وارد زندگی ک بشی خیلی چیزا برات مهم میشه....چ کاریه آخه

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چ حسو حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان
1058
مهم دیگه الان شوهر من ماهی یه بار یا دو ماهی یه بار میاد سمتم خیلی سزد شدیم رومانتیک نیستیم

چرا اینقدر کم؟اینهمه دوا درمان هست 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
8
بله مهمه من الان دوساله ازدواج کردم فقط شش بار رابطه داشتم..الانم روزی صدبار به زمین و زمان فوش میدم

واقعا مگه میشه اخههه 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست تیکر ی هدفه

بنظر من اگه بعد چندسال همسر آدم این مشکل داشته باشه میشه باهمسر موند چون دوسش داری دیگه.ولی الان ک اولشه ممکنه تو‌گرم مزاج باشی و برات سخت باشه ک رابطه نداشته باشی درضمن بعد ی مدت بچه هم مهم میشه . حالا اون آقا با صداقت اومده جلو خیلی عالیه ولی دلیل نمیشه بخاطر این کارش جواب مثبت بدی گلم

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت💗قسمت همه منتظرا...
1091
اصلا برای چی دختر میخواد بگیره بره یه زن مطلقه بگیره که بچه دار نمیشه

آره بنده خدا خوش اشتها هم هست

🌸من اگر نیکم و گر بد      تو برو خود را باش🌸در پس پرده چه دانی      که خوب است و که بد🌸
1089