1109
648
عنوان

خانومای متاهل ایا روابط زناشویی حرف اولو میزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1329 بازدید | 115 پست

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

فک کنم مشکل بوده بعد دست و پا درآورده...ردش کن بره بابا....زندگی بی بچه نمیشه الان داغی نمیفهمی

😂ای وای

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
1053
و به زمان ملکوتیه ۱۲ شب نزدیک میشویم

توروحت😂😂😂😂😂😂😂

زن در نگاه دکتر شریعتی .....زن عشق می کارد و کینه درو می کند ...دیه اش نصف دیه توست و مجازات زنایش با تو برابر.می تواند تنها یک همسر داشته باشدو تو مختار به داشتن چهار همسر هستی!برای ازدواجش در هر سنی اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی به لطف قانونگذار میتوانی ازدواج کنی ...در محبسی به نام بکارت زندانی است و تو ...او کتک می خورد و تو محاکمه نمی شوی!او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی ...او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد ...او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی ...او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر ...؟و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد ...و قرن هاست که او؛ عشق می کارد و کینه درو می کندچرا که در چین و شیارهای صورت مردش به جای گذشت،زمان جوانی بر باد رفته اش را می بیند و در قدم های لرزان مردش؛گام های شتابزده جوانی برای رفتن و درد های منقطع قلب مردسینه ای را به یاد می آورد که تهی از دل بوده و پیری مرد رفتن و همه این هارنج است!

ب هیچ عنوان قبول نکن چون بدونه بچه نمیشه زندگی کرد.سالای اول شاید دلت بچه نخاد ولی اخرش ک چی .. زندگیت تا اخر عمر تباه میشه ..از لحاظ جنسی هم ب مشکل بر میخوری .

من با همه صادق بودم..همه با من جعـــــــفر
1103

خیلی خیلییییی مهمه . مشخصه ک از اون خوشت اومده ولی باور کن بعد ی مدتی ازش زده میشی چون تو مشکلی نداری محبورنیستی با همچین ادمی ازدواج کنی . لصلا همچین اشتباهی نکنیاااااا دختر خیلی اذیت میشی خیلییییی خیلییییییی , 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست تیکر ی هدفه

حرف اولو نمیزنه اما حرف دوومو که میزنه

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤                               ز تمام بودنی ها تو فقط از آن من باش                           که به غیر با تو بودن دلم آرزو ندارد
1091

والا خیلی ادم پدرداری بوده که راست و حسینی بهت گفته

یکی از اشناهای ما شوهرش همچین مشکلی رو داشت و بهش نگفت اخرشم طفلک مجبور شد طلاق بگیره ۶ ماه هم تو خونش بود ولی خب آقا مشکل داشت و ....

دیگه نمیخوام کامل توضیح بدم تاپیک بترکه

میشه خواهش کنم واسه شفای پسرم دعا کنید😭
ب هیچ عنوان قبول نکن چون بدونه بچه نمیشه زندگی کرد.سالای اول شاید دلت بچه نخاد ولی اخرش ک چی .. زندگ ...

اره بقول شوهرم این دختر الان کلش داغه بعد میفهمه چه اشتباه بزرگی کرده 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست تیکر ی هدفه
1089