2737
2734
عنوان

اولین سونوگرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا منم مث تو صدای قلب کوچولوشو بشنوم خیالم راحت شه ای خداااا

ایشالا میشنوی عزیزم.قلب از هفته پنجم تشکیل میشه.هفته هفتم زمان مناسبیه برا شنیدنش

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی

پنج هفته و نیم بودم رفتم ساک بارداری مشاهده شد عاشق اون لوبیای سحر آمیز توی مانیتور شدم

۹ هفته ام صدای قلبشو شنیدم و جون دادم براش😍😍😍😍

وقتی وجود خدا باورت بشه،خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه❤مربای سابقم کاش نی نی یار کاربری سابقمو برگردونه😐
2728

بچه ها من یه پیشنهاد براتون دارم من تو دوران بارداریم نباید بیرون میرفتم چون استراحت مطلق بودم و سونوگرافی و ویزیت هم تو خونه انجام میدادم و دکتر میاومد تو خونمون و خداروشکر هم همه چیز خوب بود و راضی بودم و پسرمم به سلامتی زایمان کردم الان تو این شرایط که هستیم به نظر من بیرون نرید و تو خونه بمونید اکر هم باید ویزیت پزشکی بشید هستند پزشک های که این کار رو انجام بدن من خودم تموم سونوگرافی هامو دکتر  مختاریان با یه سری از چکاپ های دیگه ام ایشون برام انجام دادم و خداروشکر درست بود . انشالله که شما هم نرید بیرون و سالم باشید برای من هم دعا کنید