1147
648

الان یکی دستور داد پاکش کنن چون راه خودکشی توش نوشتن

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش چی میشه...؟😢💔خدا خواهش میکنم حاجتمو بده😭 چی ازم موووووووونده خدااااا؟ چجوری میتونی ببینی دارم آب میشم از غصه و سختی ولی ساکت باشی😭

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

منم داشتم آخراش رو میخوندم یهو پوکید

تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼

چون نوجوونا خود کشی یاد میگیرن!!!! دلیلشون اینه!!!

من بدبخت که خود کشی میخواستم بکنم شدم عامل انحراف!

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگیم از جهنم تبدیل به بهشت شد مرسی همسرم... لطفا برای سلامتی ثمره عشقمون دعا کنید

نمیدونم ولی خیلی انرژی منفی بود خدایی حالا من گزارش نزدما نخوری منو

های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من تا مرد هیز مدیر ساختمون خوندم.ولی یه جورایی ترویج خودکشی بود که جرمه.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...به هیچ وجه
1189
نمیدونم ولی خیلی انرژی منفی بود خدایی حالا من گزارش نزدما نخوری منو

منم گزارش نزدم اما بقول شما انرژی منفیش زیاد بود

انصاف نیست یک بار به دنیا آمدن،واین همه مردن...
1184

عزیز ناراحت نشو 

واقعا بحث خیلی ناراحت کننده و غمگینی بود 

و اینکه خودکشی رو خیلی ها گفته بودن ممکنه کسی بچه گی کنه برا جلب توجه تکرار کنه بگه منم زنده میمونم اینا اینکارو کردن...

هر وقت هم تاپیک میره پربازدید خود نینی یار مستقیم نظارت میکنه لزومی به گزارش کسی نیست...

رب لا تزرنی فردا و انت خیرالوارثین❤   خيلي شرم آوره كه هيچكس حريف زبونمون نباشه!افتخار اينه كه هيچكس حريف شخصيت ما نشه...

من خواستم یه بحث داغم داشته باشیم..ولی واقعا اعصاب خورد کنن بابا ادم بخواد خودکشی کنه تو اینترنت هزار تا راه گذاشتن با این تاپیک من الان همه میرن خودکشی مکنن مگ اه😡👺

عاشقتم سمیر م 😍😘