1061
44

1053

منم داشتم آخراش رو میخوندم یهو پوکید

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼

چون نوجوونا خود کشی یاد میگیرن!!!! دلیلشون اینه!!!

من بدبخت که خود کشی میخواستم بکنم شدم عامل انحراف!

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگیم از جهنم تبدیل به بهشت شد مرسی همسرم... لطفا برای سلامتی ثمره عشقمون دعا کنید

نمیدونم ولی خیلی انرژی منفی بود خدایی حالا من گزارش نزدما نخوری منو

ب چی داری نیگامیکنی بچه جون ماشالا😀😁ماشالا ماشالا آی ماشالا😑😀😑 دیش دیری دیرین ماشالا پیش گیری گیدین ماشالا😀😶😐😑کرم پینه ی پای پایِ پُل، دارای فرمول آرامبخشه تا کلک پینه ی پاهای شمارو بکننننه😳😐😒...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من تا مرد هیز مدیر ساختمون خوندم.ولی یه جورایی ترویج خودکشی بود که جرمه.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...به هیچ وجه
8
نمیدونم ولی خیلی انرژی منفی بود خدایی حالا من گزارش نزدما نخوری منو

منم گزارش نزدم اما بقول شما انرژی منفیش زیاد بود

فعلاامضای خاصی به ذهنم نمیاد😌فعلا قدرمنو بدونین تا ببینم بعدا چی میشه  
1090

عزیز ناراحت نشو 

واقعا بحث خیلی ناراحت کننده و غمگینی بود 

و اینکه خودکشی رو خیلی ها گفته بودن ممکنه کسی بچه گی کنه برا جلب توجه تکرار کنه بگه منم زنده میمونم اینا اینکارو کردن...

هر وقت هم تاپیک میره پربازدید خود نینی یار مستقیم نظارت میکنه لزومی به گزارش کسی نیست...

در دلم حس میکنم،احساس میکنم،حتی اگه بچه ای ندارم،مادرم. برای تمام منتظران و من دعا کنید.رب لا تزرنی فردا و انت خیر الوارثین.التماس دعا

من خواستم یه بحث داغم داشته باشیم..ولی واقعا اعصاب خورد کنن بابا ادم بخواد خودکشی کنه تو اینترنت هزار تا راه گذاشتن با این تاپیک من الان همه میرن خودکشی مکنن مگ اه😡👺

عاشقتم سمیر م 😍😘