2726

من الان آب پیاز و سیر و فلفل قرمز با روغن زیتون زدم دارم آتیش میگیرم چه کنم؟؟؟؟؟؟؟

کاش میشد همچو آواز خوش یک دوره گرد.....زندگی را بار دیگر دوره کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم من اینجا یه تاپیک قدیمی دیدم که یه کاربر به نام شیوانا یه محلول گیاهی معرفی کرده بود من خودمم درست کردم ولی زیاد استفاده نکردم که ببینم پر میشه یا نه ولی همون چند بار که استفاده کردم به طور محسوسی موهام رشد داشت و بلند میشد مثلا دو سه جلسه که میزدم 3    4 میل رشد میکرد موهام ولی واسه ابروم بیشتر استفاده کردم... خیلی ابروهام رو پر کرد و اون موهایی هم که دراومد دیگه نریخت.. حالا شما هم یه تحقیق کن شاید خوب باشه واسه شما... محلول مو شیوانا رو سرچ کنید تو نی نی سایت پیدا میکنید... البته اگه دوست داشتی عزیزم...

عزیزم من اینجا یه تاپیک قدیمی دیدم که یه کاربر به نام شیوانا یه محلول گیاهی معرفی کرده بود من خودمم ...

عزیزم تقریبا13باره که دا م میزنم محلولو.کلا هر چی گیرم میاد میزنم دیگه.کاش جواب بگیرم

این چه کاریه آخه روغن زیتون خوبه روغن فلفل قرمز برای درد مفاصل و کاهش التهاب استفاده میشه الان خوب س ...

اتفاقا از بچه های نی نی سایت شنیدم که با این روش درومده موهاشون