2726
عنوان

علائم زایمان طبیعی

132 بازدید | 11 پست

سلام

خانوما من سی و نه هفته و پنج روزم(تیکر اشتباهه )

خیلی عذر میخوام همین الان یه مایع لزج و بی رنگ ازم‌دفع شد

حجمش کم بود

قبلا هم ترشح داشتم خیلی زیادولی شیری رنگ بود

ولی الان کاملا بی رنگ

میخواستم بدونم این‌همون مایعیه که میگن قبل زایمان از آدم دفع میشه؟یا ممکنه همون ترشحات عادی باشه

چون حجم کمی داشت شک کردم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
عزیزم نشتی کیسه اب داری، برو بیمارستان

مثل آب رقیق نیستا

ینی میگی ممکنه کیسه آبم‌ سوراخ شده باشه؟

زایمان قبلمم همینجوری بود☹️

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل آب رقیق نیستا ینی میگی ممکنه کیسه آبم‌ سوراخ شده باشه؟ زایمان قبلمم همینجوری بود☹️

اگر مایع شفاف و لزج و کمی غلیظ تر از آب هست، مربوط به کیسه آبه

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
2728
مثل آب رقیق نیستا ینی میگی ممکنه کیسه آبم‌ سوراخ شده باشه؟ زایمان قبلمم همینجوری بود☹️

اگه مثل سفیده تخم مرغ و کش دار باشه مایعی هست که دهانه رحم رو میبنده که میکروب وارد رحم نشه و موقع زایمان اون ماده میریزه

اگه میخواید لاغر بشید و به تناسب اندام برسید به گروه ما ملحق بشید🙂🙂https://t.me/joinchat/F2_MrBNyRl2hld_L74lcgw
اگر مایع شفاف و لزج و کمی غلیظ تر از آب هست، مربوط به کیسه آبه

بله کمی از آب غلیظتره

اگه مثل سفیده تخم مرغ و کش دار باشه مایعی هست که دهانه رحم رو میبنده که میکروب وارد رحم نشه و موقع ز ...

ینی الان وقت زایمانمه؟

ینی الان وقت زایمانمه؟

بله علایمش هست دردتون هم شروع میشه هواستون به دردها باشه اگه منظم بود برید بینارستان

اگه میخواید لاغر بشید و به تناسب اندام برسید به گروه ما ملحق بشید🙂🙂https://t.me/joinchat/F2_MrBNyRl2hld_L74lcgw
بله کمی از آب غلیظتره

نشتی کیسه آبه

تو ماهه آخر بدلیل بالا رفتن وزن جنین  میزان مایع دور جنین کم میشه، کمترین مقدار نشت کیسه اب رو باید جدی بگیری

آخی دقیقا 21 ماه پیش دردم گرفت رفتم زایمان کردم

خیلی منم دعا کن، انشالله سالم و سلامت بغل بگیریش

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
بله علایمش هست دردتون هم شروع میشه هواستون به دردها باشه اگه منظم بود برید بینارستان

ان شالله که دردام شروع شه امشب

خیلی ذوق دارم و اینکه خسته شدم از منتظر موندن🙂

نشتی کیسه آبه تو ماهه آخر بدلیل بالا رفتن وزن جنین  میزان مایع دور جنین کم میشه، کمترین مقدار ...

دفعه قبل که کیسه آبم‌سوراخ شده بود لباس زیرم خیس میشد یواش یواش

ولی اینبار اصلا اونجوری نشده

ان شالله که نشونه زایمانم باشه

ممنون‌از دعات دوست خوبم🌺

ان شالله خدا فرزندتونو براتون حفظ کنه

ان شالله که دردام شروع شه امشب خیلی ذوق دارم و اینکه خسته شدم از منتظر موندن🙂

انشالله که سالم بیاد بغلت منم هفته های اخر خیلی خسته شده بودم عذاب اوره اخراش😑