2726
عنوان

تب واکسن چهارماهه چندروزه؟

85 بازدید | 12 پست

سلام خانوماپسرم دیروزواکسن چهارماهگی زد هنوزتب داره دیروزتاشب قطرشوخوردازدیشب دیگه قطره نخوردهمشوبالامیاره تاصبح بیداربودم پاشویش کردم الان هنوزتب داره

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من یه روز تب شدید داشت روز بعدش خیلی کم‌شد و روز سوم اصلا تب نداشت

پسرمن اصلاقطرشونمیخوره وگرنه تبشم زیادنیست  جمع میکنه تودهنش تف میکنه

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2728
دختر من یه روز تب شدید داشت روز بعدش خیلی کم‌شد و روز سوم اصلا تب نداشت

یعنی امشبم بایدبیدارباشم

منم پریروز زدم واکسن ۴ ماهگیشو تبش خیلی بالا نمیره مدام با دماسنج چک کن از ۳۸ و نیم بالاتر نره که خطرناکه بعد الان برای پاشویه کم سن نیست؟ پسر منم تا دیشب تب داشت ولی نسبتا خفیف بود طبیعیه نگران نباش. 

منم پریروز زدم واکسن ۴ ماهگیشو تبش خیلی بالا نمیره مدام با دماسنج چک کن از ۳۸ و نیم بالاتر نره که خط ...

یعنی دوشب تب داره؟دیگه وقتی قطره نمیخوره مجبورم پاشویش کنم که تبش بالانره 

منم پریروز زدم واکسن ۴ ماهگیشو تبش خیلی بالا نمیره مدام با دماسنج چک کن از ۳۸ و نیم بالاتر نره که خط ...

باتب گیردیجیتال چندبایدباشه زیربغلش؟پسرمن زیربغلش زیادترینش ۳۷وهشت دهم بود

پاشویه که بد نیست یه پارچه رو با آب ولرم مرطوب کنید بزارید روی پاش تب خیلی جدیه سر سری نگیرید سی هشت و نیم زیر بغل یعنی سی نه چون به درجه زیر بغل باید نیم درجه اضافه بشه

یعنی امشبم بایدبیدارباشم

اگر تب بر ندید و تبش قطع نشه بله با یکم‌آب جوشیده سر قاطی کنید با سرنگ‌بهش قطره رو بدید من قطره پاراکید واسه دخترم میگرفتم حالت سوسپانسیون داره خیلی راحت میخورد

اگر تب بر ندید و تبش قطع نشه بله با یکم‌آب جوشیده سر قاطی کنید با سرنگ‌بهش قطره رو بدید من قطره پارا ...

خوب منم پاراکیدگرفتم