عنوان

یه کیک اسون خوشمزه میگین درست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 25 پست
من چند وقته تو قابلمه رو گاز میپزم..دوتخم مرغی!!!عاالی میشه😅😅😅

تو مصرف گازخیلی صرفه جویی میشه

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
من چند وقته تو قابلمه رو گاز میپزم..دوتخم مرغی!!!عاالی میشه😅😅😅

دستورشو بده منم تخم مرغ دوتا دارم خخ

قد:159/وزن شروع:70/وزن فعلی:58/وزن هدف:55/شروع:1دی97    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیک چای خیلی خوشمزه است

چی هست دستورشش

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
بچه ها جنس قالبتون چیه؟

من فر دارم قالب ندارم چه کنم

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
2728
من قالبم میچسبه تو قابلمه روحی و قابلمه پلوپز مامانم میریزم

دمت گرم

دستورشو بده منم تخم مرغ دوتا دارم خخ

چشم عزیزم

مواد،لازم:ارد دو لیوان..تخم مرغ دوتا...شیر یه لیوان...روغن۱/۴ لیوان...شکر یه لیوان...بکینگ پودر۲ق مرباخوری

تخم مرغا رو میشکنم و میزنم..بعد ب ترتیب شکر و شیر و روغن رو اضاف میکنم..اردمم دوبار با بکینگ پودر الکـمیکنم و بار سوم توی موادم الکـ میکنم..و هم میزنم...قابلمه رو خوب چرب میکنم و میزارم رو گاز البته روی شعله پخش کن ...پنج شش دقیقه فرصت میزم قابلمه ک گرم شد موادم رو میریزم داخلش و دم کنی هم میزارم...پنج شش دقیقه اول حرارت رو از پایین کم میکنم بعدش دیگه باید حرارت تا جایی ک میشه کم بشه...حدودا یک ساعته میپزه

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
مرسی گلم ایشالاااا ک خوب بشه چقد تو فر باشه؟تو قالب ک میریزم چند سانت باشه ک بپزه؟

امیدوارم که خوب بشه منم اسکرسن گرفتم یکی از کاربرا گفتن

فکنم ۱۰ سانت خوب باشه 

خونه نیستم ببینم قالبم چند سانتیه

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
چی هست دستورشش

ببخشید پیامتونو الان دیدم

این هم دستورش

چای دمکرده 1 لیوان * روغن سه چهارم لیوان * تخم مرغ ٣ تا* آرد 2 لیوان * شکر 2 لیوان(من خودم 1 لیوان میریزم) * بیکینگ پودر 1 قاشق غذاخوری * پودر کاکائو 2 قاشق غذاخوری یا بیشتر * وانیل کمی

اول تخم مرغ ها رو با شکر و وانیل می زنید تا کرم رنگ و کشدار بشه حدود 4 دقیقه بعد روغن و پودرکاکائو رو اضافه می کنید و مخلوط می کنید بعد نصف چای رو اضافه و مخلوط می کنید از مواد به اندازه نصف لیوان بر می دارید و باقی چای رو بهش اضافه می کنید و مخلوط می کنید.

آرد و بیکینگ پودر و الک و اضافه می کنید و مخلوط میکنید. توی قالب بریزید و در فر 180 درجه به مدت 40 تا 45 دقیقه بذارید اگه فرتون برقیه رو 160 درجه بزارید 

بعد که پخت داغ برش بزنید و اون نصف لیوانی که از مواد برداشتید روش بریزید.

من داخلش شکلات تلخ خرد شده هم میریزم هر کی خورده دوست داشته

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
ببخشید پیامتونو الان دیدم این هم دستورش چای دمکرده 1 لیوان * روغن سه چهارم لیوان * تخم مرغ ٣ تا* آ ...

مچکرم