1147
1273

یک سال و نیمه تو اقدامیم. دلم بچه میخواد ولی نشده تا الان. دکتر رفتم تمام آزمایشاتمونم عالی بود. خیلی ناراحت بودم. تا اینکه دیروز متوجه شدم شدم واریکوسل داره. دارم دق میکنم. فقط هم باید عمل بشه. اونایی که شوهراشون عمل کردن میشه بهم توضیح بدید چه جوریه. عمل سختیه؟ شوهرم حاضر نیست این کارو بکنه. دارم از افسردگی میمیرم 😭

یعنی روزی میرسه منم تیکر بارداری بزنم مامان بشم؟ میشه برام دعا کنید🙏

من شوهرم عمل کرد .هفت سال قبل .دوسه ماه بعدش باردار شدم .الان خدارو شکر بچه دومم هشت ماهشه .بچه اولم کلاس اول میره .

بعضی‌ها مثل کبریت می‌مونن صد تومنم نمی‌ارزن!!!!ولی میتونن زندگیتو به اتیش بکشن 😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

شوهر منم عمل کرده ن اصلا سخت نیس 

من زن خلق شدم نه برای در حسرت یک بوسه ماندن .                                 برای بوسه ای از جنس آرامش .من زن نشدم که همخواب آدمهای بیخواب شوم . زن شدم که برای خواب کسی رویا شوم .زن نشدم که در تنهایی ام حسرت آغوشی عاشقانه را داشته باشم زن شدم تا آغوشی در تنهایی عشقم باشم . برای خوشنامی صد سال کم است اما برای بدنامی یک لحظه کافیست   

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
من شوهرم عمل کرد .هفت سال قبل .دوسه ماه بعدش باردار شدم .الان خدارو شکر بچه دومم هشت ماهشه .بچه اولم ...

عمل سختیه؟ 

1348
عزیزم واریکوسل گرید چنده. شاید احتیاج به عمل نباشه. شوهر منم واریکوسل دا ه. خواهرگلم دور از جون چرا ...

خیلی دلم گرفته. شوهرم میترسه. این کارو نمیکنه. همش دارم سرچ میکنم تو اینترنت. عمل لازم داره

فامیل ما داشت یه عمل خیلی سبک و سرپاییه بعدشم فورا بچه دار میشین اگه مشکل دیگه ای نباشه  بیخو ...

از دیروز که فهمیدم دنیا رو سرم خراب شده. نمیدونم شوهرمو چه جوری راضی به عمل کنم

1226
نه عمل سختی نیست فقط پیش یه دکتر خوب عمل کنه بعداشم تا ۴ ماه باید ویتامین و یسری دارو که دکتر میده ...

کاش منم بار دار شم. ممنونم ازت عزیزم

شوهرم منم داشت عمل کرد اصلا هم عملش سخت نبود .بیهوش میکنن دیگه متوجه نمیشه طول درمانشم بعد از عمل یک هفته استراحته و مراعاته .اونم ن اینکه استراحت مطلق باشه نه.

مام دوسال تو اقدام بودیم باردارنشدم فهمیدیم ک شوهرم وارکوسل داره. شوهرم عمل کرد و من پنج ماه از عمل گذشته بود باردارشدم . انشالله ک شمام نتیجه میبینی شوهرتو راضی کن 

شوهرم منم داشت عمل کرد اصلا هم عملش سخت نبود .بیهوش میکنن دیگه متوجه نمیشه طول درمانشم بعد از عمل یک ...

ممنونم ازت عزیزم. امیدوارم کردی. کاش راضی به عمل بشه. 

خیلی دلم گرفته. شوهرم میترسه. این کارو نمیکنه. همش دارم سرچ میکنم تو اینترنت. عمل لازم داره

سخت نیست

شوهر منم ۹۵ عمل کرد

صب زود اونجا بودیم

عصر هم مرخص شد

ترس نداره

شوهرت مشکل داره باید خودش مشتاق درمان باشه ن اینکه بگه بترسمو نمیرم.پ میخاد چجور درمان بشه😬

ما ۴ سال درگیر دکترا بودیم.شوهرمم همکاری میکرد☺

تازه ما شهرای مختلف هم رفتیم

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

عزیزم شما واسه عمل پافشاری نکنید. بزارید دکترتون باهاش صحبت کنه و قانع بشه. الان شوهرتون بیش از هرچی به حمایت شما احتیاج داره. به روی خودتون نیارین که این مشکل رو داره. به مرور خودش برای بجه تلاشش رو میکنه. عزیز نگفتی گرید چنده واریکوسلش

1331