2703
2553
عنوان

کسایی ک تو تاپیک وقیح بودین

817 بازدید | 58 پست

خانوم گلا اول یک نصیحت خواهرانه...

عزیزای دلم، خواهرای قشنگم،

هر کسی زیبایی های مخصوص خودشو داره نیازی نیست که از همه عالم بخواین در مورد چهرتون نظر بدن، البته اگر براتون مهمه که عکستون دست یک آدم ناحساب نیافته...! خب یه عده واقعا واسشون اهمیتی نداره که عکسشون توی فضای مجازی پخش بشه ولی خیلیهای دیگه بابت این موضوع نگران هستن اگر جزء دسته دوم هستید خب عکستون رو اینجا منتشر نکنید و آرامش بیشتری برای خودتون نگه دارین. دوستون دارم.❤

حالا این وقیح خاک بر سر کیه؟ نام کاربریش چیه؟ کنجکاو شدم بدونم... آخه بدبخت ترسو زده همه پستاشو تو تاپیکه پاک کرده، فکر کرده اینطوری شناسایی نمیشه... 

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم ادمو گاز بگیره جو نگیره😐😶جوگیری بد دردیه😁

کی جو گیر شده؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2720

یک کاربری نداره مدام‌ قطع میشه و جدید میسازه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
من تاحالا تاپيك هاي وقيح رو نديدم 😐

توی داغ ترین تاپیها اومده بچه ها رو تگ کرده با حرفاش اذیتشون کرده بعدم پستاشو پاکیده

2714
یک کاربری نداره مدام‌ قطع میشه و جدید میسازه

آها یعنی الان اینکه بچه ها ریپلایش کردن قطع کاربری شده؟

ما ها که عکس میزاریم جو گیر میشیم میزاریم دیگه😌دعوا داریا😁

ن عزیزم پرسیدم. اصلا دعوا نکردم که. خواستم ببینم وقیحو میگی. فک کردم شاید هنو تو جوه داره تاپیک میزنه گفتم برسم برم چن تا فحش بدم بهش😅

والا من تویکی از پستا گفتم چرا عکس میزاری.گفت برام مهم نیست گفتم شاید برای شوهرتون مهم باشه. بخدا یه چیزای گفتن پشیمون شدم.از گفتن خودم. حالا خدا کنه نیان به شما گیر بدن

2706