975
648
عنوان

کسایی ک تو تاپیک وقیح بودین

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 58 پست
میخواین دعواکنین؟تخمه بیارم؟

بیار ،این آخه خ پرروعه همش همه رو سر کار میذاره فک کنم بچه دبستانیه

تنها بودن قدرت میخواد...واین قدرت را کسی به من داد که روزی میگفت  تنهایت نمیگذارم...  :(
درسته ولی کسی حق سیوکردن ندارن شماعکسای پرفایل بقیه رو سیو میکنی؟ هرچی دیدی باید برداری؟ مثل اونای ...

منظورمو  متوجه  نشدی  عزیزم  همه  که  طرز  فکر شمارو  ندارن  که  سیو  نکنن  مریض  زیاده  و  اسکرین  میگیرن  و وقتی  شخص  میدونه  مریض  زیاده  مسئولیت  پخش  شدنش  با خودشه  

بزرگ  است  الله خدای  ابراهیم😊توکلت بخدا 👉

بیار ،این آخه خ پرروعه همش همه رو سر کار میذاره فک کنم بچه دبستانیه

حتماااااا.یادیگ خیلی بیکاره.اگ زن داری بایدبیادیه لگدبکوبونه توپهلوت تاسرت ازگوشیت دراد😁😁

دخترای نازم نفسم بنده به نفساتون😘
969
منظورمو  متوجه  نشدی  عزیزم  همه  که  طرز  فکر شمارو  ندارن ...

متوجه شدم اول پستم هم که گفتم حرفتون درسته هنوزم میگم درست میگین شما

اگه خیلی نگرانن نباید بذارن ولی اونا هم کاش درک اینوداشتن که هرعکسی هس مجوزسیو نداره

اونم ک معلوم شده بود عکس خودش نبود ک انقد زرتو مرت میکرد برام مهم نیس چه عقده این بعضیا

خدا میدونه من منظورم از تعهد خیانت نبود حتی ازش پرسیدم میدونی تعهد یعنی چی??

بعضی ها فکر میکنن تعهد رو فقط برای خیانت بکار میبرن.

درصورتی که امانت دار بودن. راز دار بودن. بزرگ کردن فرزند به نحو احسنت. ومسئولیت پذیری هم جزئ تعهد هستن.

متوجه شدم اول پستم هم که گفتم حرفتون درسته هنوزم میگم درست میگین شما اگه خیلی نگرانن نباید بذارن ول ...

کاش  همه  مثل  شما  بودن  گلم  و  سطح  فرهنگشون  بالا 💖 

بزرگ  است  الله خدای  ابراهیم😊توکلت بخدا 👉
8

[QUOTE=79372945]توی داغ ترین تاپیها اومده بچه ها رو تگ کرده با حرفاش اذیتشون کرده بعدم پستاشو پاکیده[/QUOTE]

گلم چون كاربريش تعطيل ميشه پستاشم پاك ميشه هربار بايه كاربري جديد مياد چون فورا كاربريش گزارش ميخوره و تعطيل ميشه.آخه كسيكه عكسشو تو يه سايت عمومي ميزاره كه از پخش شدن عكسش نميترسه!!!!

يا حسين غريبِ مادر،تويي اربابِ دلِ من،يه گوشه چشمِ تو بسه،واسه حلِ مشكلِ من ؛؛؛.......
1024
منکه هیچوقت به تاپیک عکسا نمیرسم کاش حداقل به تاپیکای وقیح برسم   وقیح جان خودت از این به بعد خ ...

من رسیدم تگت میکنم دفعه بعد

تنها بودن قدرت میخواد...واین قدرت را کسی به من داد که روزی میگفت  تنهایت نمیگذارم...  :(