1147
648
عنوان

کسایی ک تو تاپیک وقیح بودین

796 بازدید | 58 پست

خانوم گلا اول یک نصیحت خواهرانه...

عزیزای دلم، خواهرای قشنگم،

هر کسی زیبایی های مخصوص خودشو داره نیازی نیست که از همه عالم بخواین در مورد چهرتون نظر بدن، البته اگر براتون مهمه که عکستون دست یک آدم ناحساب نیافته...! خب یه عده واقعا واسشون اهمیتی نداره که عکسشون توی فضای مجازی پخش بشه ولی خیلیهای دیگه بابت این موضوع نگران هستن اگر جزء دسته دوم هستید خب عکستون رو اینجا منتشر نکنید و آرامش بیشتری برای خودتون نگه دارین. دوستون دارم.❤

حالا این وقیح خاک بر سر کیه؟ نام کاربریش چیه؟ کنجکاو شدم بدونم... آخه بدبخت ترسو زده همه پستاشو تو تاپیکه پاک کرده، فکر کرده اینطوری شناسایی نمیشه... 

از گفتن کلمه #ببخشید در مواقعی که حق با شماست واهمه ای ندارم، پروفایلم گویای این موضوع هست😊 😙 
چشم ادمو گاز بگیره جو نگیره😐😶جوگیری بد دردیه😁

کی جو گیر شده؟

از گفتن کلمه #ببخشید در مواقعی که حق با شماست واهمه ای ندارم، پروفایلم گویای این موضوع هست😊 😙 

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1156
من تاحالا تاپيك هاي وقيح رو نديدم 😐

توی داغ ترین تاپیها اومده بچه ها رو تگ کرده با حرفاش اذیتشون کرده بعدم پستاشو پاکیده

یک کاربری نداره مدام‌ قطع میشه و جدید میسازه

آها یعنی الان اینکه بچه ها ریپلایش کردن قطع کاربری شده؟

8
ما ها که عکس میزاریم جو گیر میشیم میزاریم دیگه😌دعوا داریا😁

ن عزیزم پرسیدم. اصلا دعوا نکردم که. خواستم ببینم وقیحو میگی. فک کردم شاید هنو تو جوه داره تاپیک میزنه گفتم برسم برم چن تا فحش بدم بهش😅

گمونم اسم کاربریش آدریانا بود 

خدایا من خیلی به تو مدیونم....الان که خوب فکر میکنم میبینم خیلی چیزایی که قبلا بابتش غصه میخوردم صلاح من نبوده و خودم نمیدونستم و تو واسه من بهترین شرایط را داشتی فراهم میکردی.منو ببخش اگه ناشکری میکردم.الانم هوام و داشته باش.ممنونتم

والا من تویکی از پستا گفتم چرا عکس میزاری.گفت برام مهم نیست گفتم شاید برای شوهرتون مهم باشه. بخدا یه چیزای گفتن پشیمون شدم.از گفتن خودم. حالا خدا کنه نیان به شما گیر بدن

1103
سلسله ی وقیحیان که بود و چه کرد ؟بارم (۲نمره) توضیح دهید😑

تو همه جا خوشمزگی میکنی !

خوشبختــ❤ـــی یعنی ماکیت یک نگـــاه و من چقــــدر خوشبختم که نگاه گرم همســـ💏ـــرمو دارم...
1170