2737
2739

خانوما شما میدونین وضع مسکن قراره چطور شه؟؟ 

بنظرتون پایین میاد؟ 

کسی ک قصد خرید داره الان بهتره یا صبر کنه؟؟؟؟ 

لطفا لطفا نظر بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی تغییر نمیکنه گلم

مگه این همه تو اخبار و تلوزیون گفت لبنیات میاد پایین اومد؟

دیگه وای بحال مسکن که کسی نظارت نداره

اینم بدون احتمال بالاتر رفتن داره ولی پایین نه

چون دلار دیگه پایین نمیاد

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

پایین که نمیاد سال هم که جدید شه ی درصدی افزایش قیمت داره، ممکنه بازار خرید و فروش ملک راکد باشه ولی قیمتا نمیاد پایین.

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
یه ساعت پیشم تاپیک زدم اما همکاری نشد  لطفا اگه همسرتون تو‌کار املاکت بپرسین برام

اگه خونه نداری ونیاز داری که شک نکن حتما بخر ولی جهت سرمایه گذاری اینده هیچ چیزی فعلا مشخص نیست در کل کشور وضعیت اقتصادی با ثباتی نداره که بشه اینده نگری کرد

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
2738

تا بحال تو کشور ما قیمت ملک پایین نیومده.حتی اگه قیمت مصالح ساختمانی مث آهن پایین بیاد قیمت ملک فوقش ثابت بمونه.کتاب سرمایه از کارکل ماکس رو بخونید

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
یه ساعت پیشم تاپیک زدم اما همکاری نشد  لطفا اگه همسرتون تو‌کار املاکت بپرسین برام

سلام .

من دکتری اقتصاد نظری ام . و حدودا 5 ساله دارم روی پژوهش های اقتصادی کار میکنم . مسکن به هیچ عنوان پایین نخواهد آمد . فعلا قیمتها سکون پیدا کرده . بالاتر خواهد رفت . اگر قصد خرید دارید پیشنهاد میکنم هم اکنون خریداری کنید 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

اول عرض کنم که من آقا هستم 

وضعیت رکود فعلی مسکن به خاطر پایین آوردن مصنوعیه قیمت دلار توسط بانک مرکزیه

بانک مرکزی با هر ضرب و زوری داره وانمود میکنه که قیمت دلار اومده پایین ، در صورتی که اینطور نیست و بزودی و ظرف سه ماه آینده قیمت دلار دوباره صعودی خواهد شد

چون قیمت دلار نسبت به اوایل پاییز کاهش داشته پس مردم انتظار دارن که قیمت ملک هم در آینده بیاد پایین که همین فکر باعث شده ،خریداران از بازار خارج بشن و بازار ملک راکد بشه

در دوران رکود خریدار خوب میتونه چونه بزنه چون فروشنده میدونه اگر این خریدار بره ،خریدار بعدی معلوم نیست کی بیاد البته اگر واقعا فروشنده باشه این فکر رو میکنه

پس الان با چونه فراوان ملک بخرید...زیر قیمت بازار،، اگر بخرید سود کردید نه با این قیمتهای کذایی

هم پدر شدم و هم مجرد............................جدا شدم و با دخترم زندگی میکنم

الهی بحق پنج تن خیر نبینن

انقدر گرون شده که پول رهن نمیشه جور کرد چه برسه یه اینکه بخریم

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
اول عرض کنم که من آقا هستم  وضعیت رکود فعلی مسکن به خاطر پایین آوردن مصنوعیه قیمت دلار توسط با ...

والا فروشنده ها هن انگار خیلی شکم سیری میفروشن

اصلا پایین نمیاد 

همین خونه ک مد‌نظرمونه طی همین چند ماه سی چهل درصد رفته رو قیمتش 

تخفیف هم نمیدن خدازده ها 

طبقه بالاتر ک بهتره رو‌چند ماه پیش صد م ارزون تر فروختن 

2706