2726

سلام به همگی.

پسر دو ماهم دو هفته هست که اسهال داره بردمش دکتر آزمایش مدفوع براش‌نوشت و شیر خشکی‌ که به عنوان کمکی میخوره رو بدون لاکتوز کرد. تو مدفوعش عفونت ژیاردیا تشخیص داده شده. یک هفته است داره مترونیدازول میخوره با شیر لاکتوز فری اما هیچ تغییری نکرده‌.  قبلا خیلی خوب شیر میخورد و روزی دوبار دفع داشت.

الان یه هفتست اشتهاش هم کم شده

حالا دو سه روزه سرفه میکنه. بردمش پیش دو تا دکتر گفتن اثری از سرماخوردگی نیست. هم گلوش سالمه هم ریه هاش. مترونیدازولش رو هم قطع کرد و یه داروی قوی تر داد. گفت اگر اسهالش از ژیاردیا باشه با این دارو باید قطع بشه.

خیلی نگرانم و مستاصل شدم از اینکه نمیتونن درست تشخیص بدن‌کلافه ام.

ممکنه به پروتئین گاوی حساسیت داشته باشه و باید شیر خشک بدون پروتئین بخوره؟

الان چند بار تو روز دفع بلغمی و موکوس دار داره..

اینم بگم از وقتی به دنیا اومده خودم لبنیات گاوی نخوردم.

بچه دوممه. بچه اولم از هفت ماهگی  اسهال شد و فهمیدیم به لاکتوز شیر  آلرژی پیدا کرده یکسال شیر بدون لاکتوز خورد شش ماه آخر هم آپتامیل پپتی جونیور.

ولی این‌یکی نمیدونم چرا اینطوره خیلی کلافه ام.

لطفا راهنماییم کنید اگر تجربه دارین 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممکنه آلرژی به پروتئین گاوی باشه. به خصوص اینکه این آلرژی ژنتیکیه و فرزند اولتون هم داشته

پس  اولم فقط به لاکتوز داشت به پروتئین نداشت. ماست رو خیلی خوب میخورد . ولی شیر بدون لاکتوز رو این یکی اثر نداشت

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ