2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باصورتی طوسی قشنگ یشه.روسرس طوسی که طرح سفید یا صورتی توش باشه.یه کارم میتونی بکنی روسری هایی که دار ...

روسری زیاد دارم  جز مشکی هیچکدوم بهش نمیخوره

من رای میدم چون حاج قاسم اگه بود رای میداد...آهای اونی که رای نمیدی پس حق اظهار نظر هم نداری!......توبه بر لب ، سبحه بر کف  ،  دل پر از شوق گناه !😔معصیت را خنده می آید ز استغفار ما !

دامن و بافت با هم اخه؟

نمیپسندم

ولی بافتت قشنگه خدایی

اگ با ی جین طوسی و روسری یا شال طوسی ک توش گل یا خطای صورتی داره بپوشی محشر میشه

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2728
دامن و بافت با هم اخه؟ نمیپسندم ولی بافتت قشنگه خدایی اگ با ی جین طوسی و روسری یا شال طوسی ک توش ...

خب ایرادش چیه😒

من با دامن دوس دارم😆

ولی سلیقه تو دوس دارم

من رای میدم چون حاج قاسم اگه بود رای میداد...آهای اونی که رای نمیدی پس حق اظهار نظر هم نداری!......توبه بر لب ، سبحه بر کف  ،  دل پر از شوق گناه !😔معصیت را خنده می آید ز استغفار ما !

ممنون از نظر همگی😘

یه کانال ست لباس دارم اگه لازمه براتون بفرستم؟

ممنون میشم

https://t.me/set_e_lebas

لطف کردی عزیزم