2726
عنوان

ادامه ي كمك به مراسم خواستگاري😂

161 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها منو بعضياتون ميشناسيد با يكي سه ساله دوستم عيد اومدن خواستگاري چون بار اول بود و مامانمم تازه فهميده بود دوستيم خيلي سخت گذشت و كلي شرط گذاشتن الان باز ميخوان بيان خواستگاري به نظرتون براي بار دوم من باشم تو خواستگاري يانه؟هردومونم 21سالمونه ايشون همراه مامان باباشون ميان حالا نميدونم درسته من باشم تو جلسه دوم يا نه آخه اين جلسه ام ميان كه بگن حرف بزنيم شرايطو ذرست ميكنيم و خلاصه آشناييه بيشتر.شما بوديد تو اين جلسات يا نه؟ممنون

ممنونم از همتون جواب داديد الان سوال اينه من چي بگم وسط مهموني پاشم برم؟مثلا چايو آوردم يه ربعم نشستم بعدش به چه بهونه اي و چي بگم كه برم اونام بهشون بر نخوره منم نباشم اونجا بي احترامي نشه بعد ديگ خانواده ها حرفاشونو بزنن من نمونم پيششون؟مرسي

اول که رفتیم صحبت تو اتاق بعد اومدیم بیرون چایی اوردم یکم نشستم تا چایی خورده بشه بعد الکی یه چند دقیقه رفتم تو اتاقم دوباره اومدم نشستم آخراهم الکی رفتم تو آشپزخونه خودمو مشغول کردم و دیگه اومدم موقع خداحافظی سد

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم توی همه جلسه ها باید حضور داشته باشی...البته نظرمنه فقط😐الهی ک همه چی به خوشی تموم شه و صلاحتون خواسته های دلتون باشه❤....واسه منم دعا کن این روزا رو ببینم با عشقم❤

2728

چیزی نمیخواد بگی در حد سه دفعه چند دقیقه ای نباش😅😅😅 کلاس داره بار اول که واسه چایی ریختن معطل کن دوبار دیگشم یه کاری بکن دیگه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
بنظرم توی همه جلسه ها باید حضور داشته باشی...البته نظرمنه فقط😐الهی ک همه چی به خوشی تموم شه و صلاحت ...

مرسي از دعاي قشنگت ان شاالله براي شمام هرچي صلاحه همون بشه❤️😍

خب دوستان گفتن بيا چاي بده سلام عليك كن برو خب چيكار كنم بد نباشه

والا بستگی به رسمتون داره من چایی می اوردم می نشیتم نمی رفتم

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

من ک چایی نبردم گفتم بابام ببره!بعدم موندم تو اتاقم تا صدام کردن رفتم سلام علیک کردمو نشستم بعد رفتیم تو اتاق حرف زدیم من رفتم یکم دیگه نشستمو بعد پاشدم رفتم اشپزخونه

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
من ک چایی نبردم گفتم بابام ببره!بعدم موندم تو اتاقم تا صدام کردن رفتم سلام علیک کردمو نشستم بعد رفتی ...

آشپزخونه چيكار كنيم؟بعد اونا رفتمي خدافظي ام كردي؟

آشپزخونه چيكار كنيم؟بعد اونا رفتمي خدافظي ام كردي؟

هیچی واسه این ک تو جمع نمونم زیاد خودمو اونجا مشغول نشون دادم بعد ک فهمیدم دارن میرم رفتم کنار پدر مادر وایسادم خدافظی کردم

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
يعني كلا همون وسط نگم بيخشيد من رفتم😂

نه اون وسطا دیدی بحث منحرف شده دارن از آب و هوا حرف میزنن😅😅 دو سه دقیقه برو تو اتاقت دوباره بیا بشین هیچی هم نمیخواد بگی