2726
عنوان

آبروم رفت 😟

| مشاهده متن کامل بحث + 14627 بازدید | 54 پست
خخخخخخ غاش غاش غاش.....واااااای  تا اخر عمرت کسی یادش نمیره اور کن..ابروت رفته عروس گوزو

خخخخخخخخ به یه ورم! من که نگوزیدم! شلوارم بود! من ک مسعول فکر اونا نیستم! من اون دنیا سرم بالاس اونا بخاطر فکر بدشون در موردم باید برن جهندم!

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
واي من يدونه تمبون راحتي دارم جنسش نايلوني از اينا ک خش خش ميکنه ولي خيلي گشاده دوسش دارم مجرد ک بود ...

خواهر برادر که باید جلوش گوزید تا فکر نکنه کسیه و باید جلوش رعایت کرد! اوه تازه بابام جلوی ما گوزید!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخخخخخ به یه ورم! من که نگوزیدم! شلوارم بود! من ک مسعول فکر اونا نیستم! من اون دنیا سرم بالاس اونا ...

اره جون خودت شلوارت بود!      من نبودم دستم بود!

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹
2728
الکی غصه نخوردی عزیزم..ما هه شنیدیم...گردن دادام ننداز...من خواهرشوهرتم. اخه ب یکی میگن گردنت چرا ب ...

چه بهتر.من عمدا گوزیدم که بگم همچین ادم مهمی نیستی که بترسم جلوت ابروم بره.دداش خودت که اگه بره دسشویی تا یه روز کسی نباید بره تا دسشویی یکم تهویه بشه هواش

خواهر برادر که باید جلوش گوزید تا فکر نکنه کسیه و باید جلوش رعایت کرد! اوه تازه بابام جلوی ما گوزید! ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣اخه ابروم جلو مامان بابامم رفت قيافه داداشامو بايد ميديدي داشتن از منفجرشدن چنگال گاز ميزدن مامانمم نميدونست بخنده يا تاسف بخوره بابامم ک هيچي ديگه خواهرامم ک چس فقط ميخنديدن 

واسه فندق تو دلم دعا کنيد لطفا❤پسرم و باباش دنيااااامن❤
چه بهتر.من عمدا گوزیدم که بگم همچین ادم مهمی نیستی که بترسم جلوت ابروم بره.دداش خودت که اگه بره دسشو ...

قانع شدم -دم هر دوتون گرم.خخخخخخ

ممنون از  همدرديتون 🥰 خيييلى باحالين 😂😂😂😂

عزیزم ایقد از این چیزا پیش میاد که اصلا نباید غصه بخوری.از شوخی به کنار خیلی سخت نگیر.اینا رو گفتم بخندی و الکی ناراحت نباشی .چون مهم نیست

قانع شدم -دم هر دوتون گرم.خخخخخخ

نکنه تو با شوهرت از این حرفا دارین! وای نگو که جلوش رعایت میکنی الان خودمو دار میزنم!  

نکنه تو با شوهرت از این حرفا دارین! وای نگو که جلوش رعایت میکنی الان خودمو دار میزنم!    

برو یه تاپیک بهتر بچه گ و زی میشه مث ننه ش . اواخر بارداری ممکنه ناخواسته ب گ و زی به شوهر بگو بچه داره با موتور گازی میاد 

وای اول صبح تهوع نمیگیری انقدر اسم ...ز میاری؟    

نه.اینا همه از رو شوخی بود حال دوستمون بهتر شه و فک مکنه دنیا به اخر رسیده.خواستم بفهمه دنیا اخرش دوره و ابرو به این چیزا نیست که بره.

اتفاقا رعایت میکنم بدجوور- ولی کمم سوتی ندادم.خاک بسرم...اونم ازوناس ک بروی ادم نمیاره.رفتم تو زمین و اب گردیدم. یسال بود هی من سوتی میدادم اون نع..اخرش دس بدعا شدم ! با عجز وناله میگفتم خدااا پ کی این سوتی میده یر به یر شیییم!!    که بالاخره بعد از یه سال در شبی تاریک و مهتابی..دیییزززززززز-

هورررررا دعاهام براورده شد

2706