2726
عنوان

آبروم رفت 😟

14627 بازدید | 54 پست

ديشب پدرشوهرم با فاميلاى شوهرم اومدن شب نشين، چايى كه آورده بودم خيلى سرد بود، چون خودم نخوردم ، بعدش شوهرم بهم گفت، با پدرشوهرم كلى رودربايستى دارم 

چيكار كنم ديگه روم نميشه پدرشوهرمو ببينم

خبرى خوش بدهد .... كاش كسى ...... گهگاهى

پیش میادیگه.چیزی نشده بی خیال

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه چایی سرد که ناراحتی نداره.اگر جای من بودی چکار میکردی! جلوی پدر و مادر و برادر شوهر شکمم صدا داد( نفخ داشتم) البته درونی بود.و اینکه یه شلوار زارم توش میپوشم قسمت خشتکش باد جمع میشه باید با دست بکشم بادش خالی شه یه بار بادشو خالی نکردم تا نشیتم صدا داد! مثل صزای گ و ز ! ولی فقط  باد بودا!

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
واقعا؟ خيلى ناراحتم

آره بابا برا منم پیش اومده.قبلا غصه می خوردم الان میگم مگه قراره همه چی همیشه عالی باشه والا 

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا

عب نداره خانومی میگذره...این دسته گلیِ ک همه ب آب میدن البته ب شیوه های مختلف

مثلا خودِ من،خواهرم تازه ازدواج کرده بود مادر شوهرش اومده بود خونمون مهمونی(اینم بگم نسبت فامیلی ام داریم،،زندایی مامانمه)

یادم نیس داشتم چیکار میکردم ولی سرگرم ی چیزی بودم مامانم صدام زد بیا کتری و پر کن بزار رو اجاق،منم 15سالم بیشتر نبود،اکثرن وقتی کتری آبش جوش میومد میزاشتیم رو بخاری ک گرم بمونه،منم مث خنگول خانوما همین ک اب سرد و پر کردم کتری و گزاشتم رو بخاری،بعد بیس دیقه مامانم گف بیا چایی دم کن،واااای چشمتون روز بد نبینه با اب سرد چایی دم کرده بودم،چون رو بخاری ک کتری گرم نمیشه ،همونجوری ام ریختم و بردم گذاشتم جلو مهمون...هنوزم ک هنوزه میگن و میخندن...خاطره میشه سخت نگیر

وای    خب نپوش مگا مجبوری

خخخخخخخ خب ازش خوشم میومد.دیگه خشتکش پاره شد و هوا رد و بدل میشد صدا نمیداد تو خونه خودم میپوشیدم.دیگه دیدم ضایعس انداختم دور

یه بارم نقفه شب گو زی دم تا صبح از غصه اینکه شنیده باشن حوابم نبرد.البته اونا هم خواب بودن.و فقط خودمو قانع میکردم که میگن شوهرم بوده! ولی خب الان میفهمم چقد الکی غقه خوردم! 

یه چایی سرد که ناراحتی نداره.اگر جای من بودی چکار میکردی! جلوی پدر و مادر و برادر شوهر شکمم صدا داد( ...

واي من يدونه تمبون راحتي دارم جنسش نايلوني از اينا ک خش خش ميکنه ولي خيلي گشاده دوسش دارم مجرد ک بودم پوشيده بودمش چون گشاد بود هوا جمع ميشد اومدم نشستم چشمت روز بد نبيده لامصب بد صدايي داد هرچي ابرو داشتم دود شد رفت حالا همه خواهر برادرامم جمع بودن

واسه فندق تو دلم دعا کنيد لطفا❤پسرم و باباش دنيااااامن❤
یه چایی سرد که ناراحتی نداره.اگر جای من بودی چکار میکردی! جلوی پدر و مادر و برادر شوهر شکمم صدا داد( ...

خخخخخخ غاش غاش غاش.....واااااای  تا اخر عمرت کسی یادش نمیره اور کن..ابروت رفته عروس گوزو

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹
یه بارم نقفه شب گو زی دم تا صبح از غصه اینکه شنیده باشن حوابم نبرد.البته اونا هم خواب بودن.و فقط خود ...

الکی غصه نخوردی عزیزم..ما هه شنیدیم...گردن دادام ننداز...من خواهرشوهرتم.

اخه ب یکی میگن گردنت چرا بو میده؟  میگه هرکی میگوزه میندازه گردن من!     بیچاره شوور تو بوده

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹
2706