2726
عنوان

از زنداداشم متنفرررررررم

| مشاهده متن کامل بحث + 67329 بازدید | 411 پست
مثل من😍😍😜😜😜😜. بخدا خودم و خواهرام . گاهی فک میکنم میبینم چقدررر فرق داریم با عروسای امروزی. ین ...

والا ما هم همینجوری بودیم نمیدونم بعضیا انگار طلبکارن و فکر میکنن خونه شوعر باید عقده گشایی کنن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد شبیه زنداداش منه زنداداش منم تو نامزدی هرچی واسش خریدیم گذاشت واسه ابجیاش هرچیا هیچی برنداشت الانم ک ازدواج کرده چندتا چندتا گوشواره طلا میخره میده خواهراش چند وقت پیش گوشواره قبلیشو گوش خواهرش دیدم زور داره واقعا

😊😊

مقصر خودتونید وقتی با دبه بنزین اومده در خونتون خودم اتیش میزنم میزاشتین بزنه به این گرفتاریا نمی افتادین

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2728
[QUOTE=79351471]متاسفانه بله.... یقه پدر مسن منو گرفته بوده😭😭😭😭میخواسته بزنتش[/QU ینی شماها همه ...

معلومه اینقد شمارو اذیت کردن. که فک میکنید کلا خانواده شوهر همه لولوان... قطعاااااا ماهم اشتباهاتی داشتیم ولی نه اونقدری که بخواد با پدرم بدرفتاری کنه، پدرم حکم پدرشو داره مامانمم حکم مادرشو، من خودمم عروسم، هیچ وقت نمیخام همسرم با خلنوادش بد باشه ولی خب ایشون اینجوری نیستن، همونطوری که نمیخاین عروسمونو قضاوت کنید ماروهم قضاوت نکنید

والا ما هم همینجوری بودیم نمیدونم بعضیا انگار طلبکارن و فکر میکنن خونه شوعر باید عقده گشایی کنن

مشکل همینه. عقده دارن. مجردیشون‌پر کمبود و خلا بوده

هرچی برای تپل شدن و باهوش شدن نوزاد بلدید بهم بگید خدا خیرتون بده
مشکل همینه. عقده دارن. مجردیشون‌پر کمبود و خلا بوده

دقیقا تا یه ذره هم تو خونه شوهر احترام میبینن جو میگیرتشون

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام