2733
2739
عنوان

از زنداداشم متنفرررررررم

| مشاهده متن کامل بحث + 67329 بازدید | 411 پست
استارتر خودتو واسه یه نبرد طولانی آماده کن😄 الان حامیان عروس میان برات😅

اینجا خانواده شوهر دیو دو سرن عروس وخانواده اش سیندرلا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ن هر غلطی میخاد بکنه نیازی نیس ب. خاهرم بگه ک بخاد بسوزونتش بگه وااای من نمیتونم لباس دس دوم بپوشم

تازه به دوران رسیده طفلی. درکش کنید. اشکال نداره یکم بگذره درست میشه

هرچی برای تپل شدن و باهوش شدن نوزاد بلدید بهم بگید خدا خیرتون بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ماهم یه دونه ازین عروسا داریم.خودتو ناراحت نکن گلم.این سری آدما اگه نتونن شخصیت خودشون رو نشون ندن ک ...

خاک تو سرش... الان از عذاب وجدان شبا خواب داره؟

هرچی برای تپل شدن و باهوش شدن نوزاد بلدید بهم بگید خدا خیرتون بده
2728
اینکارشون لطمه ای به زندگی شما میزنه؟

دلش برای داداشش مسوزه تو غربت کار میکنه ایشون بجای زندگی خودش خرج ملت میکنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چ عروس بی سوادی.ازکجاپیداش کردید؟سرطان ک واگیرنداره واااااوا

اتفاقا خیلیم ادعاش میشه.مثلا یه خونواده ی فرهنگیه تحصیل کردن.فقط واگذارش کردیم به خدا.البته داداش بی غیترم هم دس کمی از اون نداره.

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.
خاک  بر سرش سرطان و واگیر   بی سواد  داداشت هیچی نمی گفت

خیلی بی غیرته داداشم.تازه بعد فوت پدرم نمیذاشتن براش مراسم بگیریم.میگفتن هر کی مرد دیگه تموم شد.

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.
2738
اتفاقا خیلیم ادعاش میشه.مثلا یه خونواده ی فرهنگیه تحصیل کردن.فقط واگذارش کردیم به خدا.البته داداش بی ...

من ازخانواده شوهربدم میادولی ز شخصه همچین کاری نمیکنم چون آدمم.چ معلوم شایدی روزی همین بلاسرخودش بیاد.

ماهم یه دونه ازین عروسا داریم.خودتو ناراحت نکن گلم.این سری آدما اگه نتونن شخصیت خودشون رو نشون ندن ک ...

خدا لعنتش کنه...دلم گرفت  

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
به کسایی که ربختن سرم فقط میگم که امیدوارم همچین زنداداشی نصیبتون بشه، از هیچ برسه ب همه چی و ز ...

ای بابا استارتر داری بیمار میشی از شدت حسادت .

شما با این جور قضاوت داری برادرت رو میبری زیر سوال

یعنی مردی که تونسته به این شرایط مالی و اجتماعی برسه آنقدر احمق و ساده هست ؟

این مدل حرفای پوچ که داداشمون رو گرفته و ... رو اغلب خانواده های پسر دار میزنند

یا عروس رو مسئول کل رفتارهای نا پسند پسرشون می دونن که این هم باز زیر سوال بردن خودشون  و تربیتشون هست.

بی خیال زندگی مردم بشو . چون جز حرص خوردن و حسودی چیزی نصیبت نمیشه 

این انرژی رو بذار برای زندگی خودت و پیشرفت کن 

این مدل نفرین کردن هم خیلی کودکانه و... هست

من ازخانواده شوهربدم میادولی ز شخصه همچین کاری نمیکنم چون آدمم.چ معلوم شایدی روزی همین بلاسرخودش بیا ...

منم همینو میگم.آدم از یه دقیقه بعدش خبر نداره.تازه این یه چشمه از کاراش بود که گفتم.خیلی عفریتس.

حالا اخلاقش گنده درست ولی اختیار پول خودشونو دارن مرد پول در میاره اختیار پولش فقط دست خودشو خانومش ...

افرین من همه نظراتت و پسندیدم عزیزم

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
خاهرم امروز میگفت به من تیکه میندازه که باس دست دوم. نمیپوشم، باشگاه فرمانیه کمتر. راضی نیس برا عروس ...

استارتر بیخیال بیکاری . اون داره با پولا عشق و حال میکنه و تو حرص میخوری و خودتوپیر میکنی . مطمعن باش اگه ادامه بده داداشت ی روزی تحملش کم میشه وقتی هم کلاس الکی میزاره بزنید تو برجکش

2706