2737
2734
عنوان

از زنداداشم متنفرررررررم

| مشاهده متن کامل بحث + 67329 بازدید | 411 پست
عزیزم من خواهرشوهر فوق العاده لووووس  یکی یدونس خیلیم نازشو میکشن خیلیاااا ولی وقتی میبینه مام ...

اگه خوب باشه که عالیه‌ خاهر ندارم بشه خاهرم ولی از این پررو بددهنا باشه جرش میدم 😂😂

💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم ناراحت نشید ولی واقعا زشته انقدر واضح به این عروس بیچاره حسودی میکنید کارش درست یا غلط به ش ...

دقیقاااااا . الان چند وقته این سی دی های مهارت های زندگی رو داره تبلیغ میکنه یه تیکه اش اینه که میگه بعد ازدواج اول خدا بعد زنه تو الویت دیگه پدر و مادر و خواهر برادر نه 

2728
رها اعتمادی همجنس گراست . اصلا ازدواجی تو کار نبوده . 

ایی جدی؟..چرا هرچی خوشگل و خوبه همجنسگراست؟ من از پونزده تا هفده سالگی عاشق یه بازیگر خارجی بودم خودمو میکشتم یه لحظه ببینمش میخواستم باهاش ازدواج کنم بعد فهمیدم همجنسگراست..داغوووووون شدما😂

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت
به کسایی که ربختن سرم فقط میگم که امیدوارم همچین زنداداشی نصیبتون بشه، از هیچ برسه ب همه چی و ز ...

عزیزم بدجایی اومدی موضوع ررو مطرح کردی اینجا 80درصد عروووسن و طرفدار سرسخت عروس تو بگی داداشمو کشته بازم میگن ب تو چه😐 ب نظرم بیخیال

وقتی ارزش واقعی خودت رو بفهمی دیگه به کسی تخفیف نمیدی!!!!   
2738
کاملا درکت میکنم عزیزم مقصر برادرته که بهش اینقدر رو داده خودتو اذیت نکن بره گم شه

خاهرم امروز میگفت به من تیکه میندازه که باس دست دوم. نمیپوشم، باشگاه فرمانیه کمتر. راضی نیس برا عروسی حالا خونشون کجاست زیر نقشه تهران

دقیقاااااا . الان چند وقته این سی دی های مهارت های زندگی رو داره تبلیغ میکنه یه تیکه اش اینه که میگه ...

شما شوهرت تو اولویته برات؟

پدر مادرت و خواهرت نقشی ندارن؟ برات زحمت نکشیدن؟

امیدواررررم همچین عروسی نصیب خانوادتون بشه

من برادر ندارم ولی اگر هم داشتم زندگیش به خودش مربوط بود من هرگز کاری به خودش و همسرش نداشتم 

اون دختر انتخاب خودش بوده عزیزم شما باید در راستای خوشبخت شدنشون بهشون کمک کنید شما با این حرفا میخواین به کجا برسید؟ مثلا برادرتون از این دختر جدا شه شما خیالت راحت میشه؟ اگر باهر فرد دیگه ای بخواد ازدواج کنه باز همین صحبتا رو راجع بهش نمیکنید آیا؟

اگر اینطوره یه تجدید نظر تو افکارتون بکنید

پرنسس نازم😍                                                       چی از خاک این دنیا میخوام وقتی که تو رو دارم😍❤❤ 
خيلي نامرديه كه!!ببين چطوري نعمت خدارو حيف و ميل ميكنن

بخدا منم همیشه همینو میگم هر چی خوشگل و خوبه همجنسگراست خخخخ

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت
2706