2726
عنوان

از زنداداشم متنفرررررررم

| مشاهده متن کامل بحث + 67329 بازدید | 411 پست
اگر شوهر شما پولاش رو بده خانواده اش چی میگید؟ میگی پول خودشه دلش میخاد؟ خب داره زحمت کشیده شوهر رو ...

زن و شوهر وقتی دارن و تو مخارج تفاهم دارن خب به بقیه ربط نداره 

اگه من و همسرم هر دو راضی باشیم بله خرج کل فامیلشو بده اصن

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر شوهر شما پولاش رو بده خانواده اش چی میگید؟ میگی پول خودشه دلش میخاد؟ خب داره زحمت کشیده شوهر رو ...

خب به من مربوطه اگه بده یا اگه من به خانوادم بدم به شوهرم مربوطه نه به خواهرزن و مادرزن و خواهرشوهر و مادرشوهر.

بین زن و شوهر نه اطرافیان عزیزم اعتراضی هست شوهرش میکنه

وا 😂 ملت چجوری شوهر پیدا میکنن..نکنه گوگوشم با همین ترفند با رها اعتمادی ازدواج کرده 😂 😂

مگه شایعه نبوووود؟

وقتی ارزش واقعی خودت رو بفهمی دیگه به کسی تخفیف نمیدی!!!!   
2728

امیدوارم ناراحت نشید ولی واقعا زشته انقدر واضح به این عروس بیچاره حسودی میکنید کارش درست یا غلط به شوهرش ربط داره اگه بدون اطلاع همسرش پولشو اینطور خرج میکنه میتونید بهش اطلاع بدید ولی اگر اطلاع داره حتما ایشونم راضیه

در ضمن تمام خانواده های شوهر میگن عروس پسرمونو گرفته داداشمونو گرفته ازمون و از این قبیل حرفا باید بگم زندگی مشترک یعنی دو طرف اولویت اول زندگی هم باشن و این خیلی طبیعیه که برادرتون بیشتر تایمشو باهمسرش بگذرونه شما اگ وابستگی زیادی به برادرتون داشتید نباید میذاشتید ازدواج کنه

پرنسس نازم😍                                                       چی از خاک این دنیا میخوام وقتی که تو رو دارم😍❤❤ 
مگه شایعه نبوووود؟

نمیدونم والا منم باورم نمیشه ولی از گوگوش بعید نیست همچینکاری کرده باشه😂

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت

به کسایی که ربختن سرم فقط میگم که امیدوارم همچین زنداداشی نصیبتون بشه، از هیچ برسه ب همه چی و زبون دراز و بی ادب باشه خبرچین باشه دوبهم زن، داداشتونو سر هیچ بندازه ب جونتون

2706