2726
عنوان

از زنداداشم متنفرررررررم

| مشاهده متن کامل بحث + 67329 بازدید | 411 پست
ديگه حالا كه زن برادرتونه نبايد اينجوري بگيد،حالا زوركي كه دختر ندادن برادرتون حتما خواسته،وقتي دارن ...

نه نمیدونی جریانو زورکی شد، اومد خواستیم بریم خواستگاری یکی دگ با یه دبه بنزین اومد دم خونمون. گف اتیش میزنم خودمو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن هر غلطی میخاد بکنه نیازی نیس ب. خاهرم بگه ک بخاد بسوزونتش بگه وااای من نمیتونم لباس دس دوم بپوشم

حالا اخلاقش گنده درست ولی اختیار پول خودشونو دارن

مرد پول در میاره اختیار پولش فقط دست خودشو خانومشه تمام شد و رفت

2728

استارتر جان زنعموی منم مثل زنداداشه شماست؛عموم خیلی درجریان نیس ینی زنش طوری فیلم بازی میکنه که بگه ماست سیاهه عموم قبول میکنه ولی کاری کرد که مادربزرگم به یکماه نکشیده ازخیر بیمه عموم گذشت گفت نمیخوام🙄🙄🙄

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
نه نمیدونی جریانو زورکی شد، اومد خواستیم بریم خواستگاری یکی دگ با یه دبه بنزین اومد دم خونمون. گف ات ...

😐😐😐میگفتی بزن راحتمون کن

وقتی ارزش واقعی خودت رو بفهمی دیگه به کسی تخفیف نمیدی!!!!   
نه نمیدونی جریانو زورکی شد، اومد خواستیم بریم خواستگاری یکی دگ با یه دبه بنزین اومد دم خونمون. گف ات ...

خوب ديگه خودتون كار يادش دادين،داداشت لباس عروس ١٢ مليوني نخره با يه سطل بنزين مياد، عماه عسل تور اروپا نره يه سطل بنزين ديگه،حالا شانس بياريد نگه با مادر خواهرت قطع رابطه كن وگرنه پمپ بنزين ميارم

😂😂واقن خاهرشوهرا حسودن نریزید سرما 😂😂😂منکه از الان به زن داداش ایندم حسودیم میشه کافیه مامانم ب ...

عزیزم من خواهرشوهر فوق العاده لووووس 

یکی یدونس خیلیم نازشو میکشن خیلیاااا ولی وقتی میبینه مامانو باباش یا برادرشوهرمو شوهرم انقدر هوامو دارنو بهم محبت میکنن کیف میکنه کلا ذوقو تو صورتش میبینم

شمام الان زنداداش نداری اینجوری میگی وقتی که بیاد میشه جزوی از خانوادتون

خداجونم مرسی که هوامو داری ❤

وا😂 ملت چجوری شوهر پیدا میکنن..نکنه گوگوشم با همین ترفند با رها اعتمادی ازدواج کرده😂😂

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت

من کاری ندارم.کارش درسته یا غلطه... ولی واقعاااا ربطی به شما نداره..... 

اگه یه روز اومدن ازت پول خواستن اون وقت میتونی ندی بهش... 

ولی الان اینکه پولارو چه خرجی میکنن ب خودشون مربوطه....

خانمی شما فقط به فکر اصلاح زندگی خودت باش این طرز تفکر شما یعنی اینکه برادرم آدم نا آگاهیه ...

برادرتون  بک انسان بالغ هست و اگر شما اونو انسان عاقلی میدونید خودش از پس زندگیش بر میاد

حالا اگه دخترخاله تون برای خانواده ش هزینه ای کنه جای دوری نمی ره این همه انسان خیر هست که بی منت کلی کار خیر میکنه داداش شما هم یکیش

بابای من هم بی منت خیلی به خانواده مادرم کمک کرد ...

همسر من هم خیلی به خانواده ش و اطرافیان کمک میکنه اینا همه ش دعای خیره و باقیات و صالحات

2706